Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónap után kirugtak a...

1 hónap után kirugtak a munkából pedig mindent elvégeztem. Más is lehetett a háttérben?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősőm is ott dolgozik, szinte egy éve. 0 tapasztalattal ment oda.


Én amikor odamentem, már volt egy kevés tapasztalatom. Felvettek, odatettek tanulni, és adtak feladatokat, hogy lássák, hogy gyakorlatban is tudom alkalmazni. Volt ahol kellett segitséget is kérjek, de végül meglett amit kértek.


3 hónapos próbaidőm volt. 1 hónap után mondta a főnököm, hogy nem fejlődök abban az ütemben ahogyan kellene, és kidobott. Váratlanul ért az egész.


Rá pár napra, beszélgettem a munkáról azzal az ismerősömmel, aki ott dolgozik és ugyanazt amit én, és kiderült, hogy vannak egyes dolgok amiket kellene tudjon és nem tud.


1 hét múlva látom, hogy keresnek mást hogy vegyenek fel



2018. aug. 18. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Valamiért nem jöttél be nekik. Előfordul.
2018. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem fejlődsz ? nem kérdezted, akkor minek tart téged fogyatékosnak, hogy nem lehet megtanítani 3 hónap alatt egy munkafolyamatra ? Valahol 4 valahol 6 hónapos próbaidő van.
2018. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Menj külföldre ott megbecsülnek.teljesen egyértelmű hogy,oda kell menned .
2018. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómat is hasonlóan rúgták ki, azért mert az egyik régi dolgozónak az ismerősének gyorsan kellett munka,es ezért kirúgtak uncsimat. Szánalmasak komolyan.
2018. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Valami mégse klappolt. Valakinek nem voltál szimpli, van ilyen. Bár ha ez a baj, szerintem megmondhatnák,engem is tettek már ki ilyen indokkal, de én tudtam, hogy a kolleganők és a főnökasszony se szívem csücske és vica versa. Én nem nyalok s*gget, ez van. De soha nem vágott padlóra ennyire semmi még a munka világában, mint ez a xar kifogás. (Alig 1 hétre rá, más ült a helyemen, pedig elég hosszadalmas a bekerülési procedúra, fura nem?) Mintha én lennék a hülye a melóhoz, vagy 1,5 évembe telt, mire összeszedtem magamat és kihevertem a vádakat. Most 1 hasonló helyen dolgozok 4 év alatt vezető pozícióba kerültem s*ggnyalás nélkül, szorgos melóval. Nahát, érdekes ott nem vagyok se hülye, se tehetségtelen???? Néztek is nagyot, amikor megtudták.
2018. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van sok ilyen kérdés itt ugyanezzel kapcsban. Találtam egyet amihez sok komment érkezett. Ott is kirugás lett a vége mert nem fogadták be a többiek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem 3 nap után rúgtak ki az új munkahelyről, mert "lassú" voltam, és 3 óra alatt nem 3 raklapot pakoltam le, hanem csak egyet első nap úgy, hogy még soha nem dolgoztam ilyen helyen.

Ez Magyarország. Az ilyen munkahelyet nem kell sajnálni, majd lesz jobb.

2018. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!