Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tennéd láthatóvá a munkád?

Hogyan tennéd láthatóvá a munkád?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Festő vagyok, úgyhogy elég jól látszik.
2018. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé látható a munkám, emberekkel foglalkozom, így az eredmény/eredménytelenség egyaránt látható.
2018. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jol csinalnam, eddig bevalt.
2018. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Építkezéseken dolgozom, szóval eléggé jól látszik a munkám.
2018. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, látszik nagyon jól a te munkád is, ha jól csinálod. Én is jól csináltam az enyémet, és azt hittem, nem veszik észre, aztán egyszer kipróbáltam, hogy hibázok, azt persze rögtön kiszúrták :') Szóval csak nem akarják észrevenni.

Én otthagytam őket a francba, kerestem olyan helyet, ahol - egyelőre - megbecsülnek.

2018. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Az a baj, hogy ezen gondolkodsz...

Képzeld el, amikor majd szaporodni fox...

A gyereked fog eltartani...

Gratulálok!

Húzzál dolgozni!

2018. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom az ember nagyszájú kell legyen hozzá. Az, hogy mennyit dolgozol nem feltétlen ugyanaz, amennyi látszik, szellemi munkánál ahol nem kilóra kell szállítani.

Akár beszélj róla, kérdezd dolgokról a főnököd vagy tudom is én kinek akarsz bizonyítgatni.

De érdemben nehéz mutogatni, ha nincs mit. Ha meg csak stréberkedsz akkor az is visszatetsző, ez egy ilyen játék.

2018. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!