Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként lehetek burkoló?

Nőként lehetek burkoló?

Figyelt kérdés

Informatikusnak tanultam, de nagyon utálom, idén nyáron dolgoztam építkezéseken és házfelújításokon, és megtetszett az építőipar, tanultam néhány dolgot is. Szerintetek megérné elmennem burkolónak? Szerintem bírnám csinálni, és eléggé tetszik.

Van itt olyan nő aki esetleg "férfiszakmát" tanult/végez? Szeretitek, amit csináltok? Lenne esélyem ebben dolgozni?


2018. aug. 20. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Felbirsz vinni egy 3 emeletes liftnelkuli lakasba 30 kg-os cementet? Ketlem.
2018. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

egy férfi lehet műkörmös, takarító, szakács, fodrász, nőgyógyász, satöbbi, szinte minden női munka.

Fordítva miért ne lehetne igaz?

Főleg a burkolóhoz nem kell kifejezetten nagy fizikai teljesítmény a munka elvégzéséhez.

2018. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mintha minden férfi súlyemelőbajnok lenne, némelyik pedig még két szatyorral a kezében is remeg, vagy még a babakocsit sem bírja felvinni a lépcsőn.(Nem rokkantakról, vagy idősekről beszélek.)

Egyébként bírok cipekedni, nem vagyok puhány.

2018. aug. 20. 00:34
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Férjem 2db egyenként 20 kilós kézisúlyzóját simán át tudom vinni a lakáson, mivel rendszeresen a nappali közepén hagyja. Gondolom akkor az első által említett harminckilós zsák is menne. Kérdés, hogy egész nap menne-e, de szerintem ez még férfiaknál is kérdés... szóval hajrá, kérdező. Az lehetsz, ami akarsz. Próbáld ki mit bírsz, aztán akkor sem omlik össze a világ, ha kiderül, hogy túl sok lenne az neked.
2018. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút. De csak, ha kajás vagy, mint a disznó. Gyere, burkolj be pár hambit!

Egyébként igen, hiányszakma a burkoló. Ha jó leszel benne, szénné keresed magad.

2018. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

#3 én nem rossznak szántam, sőt, én magam is építkezésben dolgozom. Ott ahol a munkatársaim simán elviszik a vállukra tett zsákot, nekem félúton le kell raknom.

Viszont sohasem kérem, vagy engedem őket, hogy helyettem csinálják meg.

Aztán műszak végén mennek kondiba, én meg csak haza pihenni.

szóval nem gázabb nekem, hogy nem bírom úgy mint a többiek, akkor egy nőnek főleg nem lesz gáz!

2018. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy lehetsz. Nő vagyok, ízig-vérig. Hegesztek, flexelek, falat rakok, betonozok, burkolok. Mert imádom csinálni :)
2018. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
jóhogy..jó meló csak rengeteget kell térdelni
2018. aug. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Van egy nő ismerősöm aki parkettázik az osztrákoknál.

Miért ne??

2018. aug. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy lehetsz! Az ízületeidre vigyázz!
2018. aug. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!