Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Döntenem kell! Ti hogyan...

Döntenem kell! Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Két lehetőséget kell össze kombinálnom.


Az egyetem kezdődik szeptember elején ugye. Az OKJ-s képzésem ami pedig szombatonként lesz szeptember végén.


Eredetileg arra gondoltam hogy passzív félévet csinálok hogy az okj gyakorlati órákat össze szedjem. Mert utána tudnék egyetem mellett is maszekolni.


De most teljesen tanácstalan lettem, lehet nem indul az okj létszámhiány miatt. Ha nem megyek egyetemre szeptemberben és az okj nem jön össze kihullik egy fel éven és mivel ekkor munkakent csak a tiroli szezon jöhet szóba igazából két felevem esik ki. És megint eltelik egy év.


Mit tegyek ? Mindkettőt nagyon szeretném de főleg az okjt. Ha valami info hiányzik, hozza írom kommentbe. Jöhet privat is !


22F



2018. aug. 27. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kockáztatnék. Szakma
2018. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne passziváltatni az egyetemet? Az órák ütköznének?

Ha lehetséges, akkor vidd párhuzamosan a kettőt egyszerre.

Vagy, kezd el az egyetemet és mikor lesz egy újabb lehetőség az OKJ-ra, akkor jelentkezz.

De az egyetemet ne passziváltasd!

2018. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyetemre mennék, és az okj-s gyakorlathoz elkezdenék már most keresni helyet ahol esetleg rugalmasan meg tudják oldani, hogy ne ütközzön az egyetemmel (délután, hétvégén, esetleg egyetemen úgy felvenni az órákat, hogy legyen lyukas nap). Sokban függ attól, milyen OKJ-t csinálsz.
2018. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen szakon lennél egyetemen. Mert a tanulósabb szakokon ilyen mellékágakra egyszerűen nem jut idő.
2018. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor derül ki, hogy lesz-e OKJ?

Egyetemen nálunk 2 félév alatt kellett minimum 15 kreditet teljesíteni. Én azt tenném, hogy felvennék 2-3 fontos tárgyat, ha el kezdődik az OKJ, akkor úgy is hagynám, ha nem indulna el, akkor utólag felvennék a többi tantárgyamat is. Lehet, hogy már fizetni kell a késedelemért, de talán belefér.

(vagy előre felvennék minden tárgyat, de ha indul az OKJ, akkor leadom egy részét)

2018. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!