Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jelentkezzek gyakornoki...

Hogy jelentkezzek gyakornoki munkára?

Figyelt kérdés

Egyetemhez kell kötelező gyakorlat, írtam olyan 5-10 cégnek emailben, de nem válaszolnak, egy válaszolt, de ott is hónapos szünetek voltak 2 levél közt és szerintem végig csak le akart rázni.

Az önéletrajzom egy nagy nulla valószínűleg ezért, de valahol csak van egy üres hely számomra nem?

A többi cégnek akiknek írtam elsőnek el se küldtem az önéletrajzot hogy lássam nem ezért nem írnak vissza.


Közvetítővel kéne?

Vagy személyesen kéne bemenni? Mit kell ott csinálni? Portás el tudja mondani hogy van-e munkahely, vagy ő csak elküldene és valami hr-eshez be kell jutni valahogy?



2018. aug. 27. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is nézesd meg az önéletrajzodat olyan SZAKEMBERREL, aki ért hozzá (fejvadászok, HR-esek, személyügyes cégek, minden valamirevaló városban van egy csomó ilyen cég), irasd át megfelelőre és úgy próbálkozz.
2018. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mit nézessek meg az önéletrajzon ha szinte nincs rajta semmi? Alap végzettségeken kívül nem tudok rá mást írni, a nyelvvizsgámra állandóan készülök de az sincs még meg, plusz mindenki azt szajkózza hogy nem a papír a lényeg hanem hogy tudj angolul beszélni.


Hazudni nem fogok rajta, úgy is kiderül.

2018. aug. 27. 11:46
 3/6 A kérdező kommentje:
plusz nem ez volt a kérdés, egy cégnél küldtek el valószínűleg ezért, a többinek, mint írtam, nem küldtem önéletrajzot, csak egy szimpla kérdést, hogy vesznek-e fel embert
2018. aug. 27. 11:47
 4/6 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok... Vudéki kisváros, nem találok...


Pesten meg 100-val vannak...

2018. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Segítene ha leírnád, hogy milyen szak, melyik városról van szó. Pl közgáz és multihoz akarsz bekerülni Pesten, vagy mérnök és kis városban keresel.
2018. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mérnök, kisebb város, de ezek szerint Budapesten kéne próbálkoznom?


jó lenne helyben elhelyezkedni, ha már van ipari park több gyárral...

2018. aug. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!