Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnál arra, ha a...

Hogyan reagálnál arra, ha a munkádat évekig nem értékelnék, csak a környezetedet emelnék ki?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék, hogy vajon nem én hibázok-e valamiben.

Ha igen akkor próbálnék változtatni ha nem akkor beszélnék a főnökömmel. Ha a beszélgetésnek van valami hozadéka - akár az, hogy valamit másképpen kell csinálnom - akkor próbálkoznék, ha nem akkor keresnék másik munkahelyet.

2018. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen a történelemben, hogy az én eredményeimmel villogott a fönök, sajátjaként,hogy milyen hú de faca, szuper, aztán lelepleződőtt, mikor alám akart tenni.Én meg a tényekkel szolgáltam jó helyen. Kicsit kínos volt számára a szitu, mert másnap elbocsájtották. Pedig neki diplomája is volt,és ezerszer hangoztatta nekem, nekem meg csak egy sima érettségim:D Mindezt egy nagy külföldi multinál.


Egy élmény volt:D

2018. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne a dolog. Ma egy ilyen világot élünk.
2018. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 év után kiléptem és kerestem olyan munkát, ahol elismerik az érdemeimet.


Szpattak ezerrel, az összes feedbackem jó volt, mindenki szerint már kb. rögtön elő kellett volna léptetniük, ahogy a céghez kerültem, de még 1,5 év után sem volt semmi ezügyben.


Én meg nem votlam hajlandó olyan helyen melózni, ahol nem ismernek el, miközben két csapat között is én közvetítek, és olyan feladatokat is rám akartak sózni, ami már nem D2-es szint.

Persze amúgy simán meg tudtam volna csinálni, de nem. D2-esnek tituláltak, akkor azokat a feladatokat elvégzem, a többit nem.

2018. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!