Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha alig dolgozom egy...

Normális ha alig dolgozom egy nap?

Figyelt kérdés
Műszerészként kezdtem nemrég pályakezdőként és hát másra számítottam. Azthittem hogy egész nap forrasztani kell meg ilyenek ehez képest csomószor fél- 1 órán át nem is csinálok semmit csak telózok, kb 8-ból 4-5 órát dolgozom érdemben. Ez normális?

2018. aug. 30. 18:30
 1/4 anonim válasza:
100%
örülj neki :D ha jól fizet akkor álommunka. Más napi 12 órába robotol 120 ezer forintért
2018. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még sok is, amit dolgozol.... en tuti nem csinálnám...
2018. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, az a jó munkahely, ahol nincsen nagy hajtás, meg túlórák.
2018. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki.


Én IT-s vagyok UBS-nél... hátőőő vannak napok, mikor semmi mással nem tleik a napom, minthogy megnyomok egy gombot és várok 3/4 órát, mert olyan lassú minden. :D


szívás, mert nincs érdemi munka aznap, de annyiból jó, hogy van időm tanulni, fejleszteni magam, és a fizu ugyanannyi.

2018. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!