Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek pozitív, ha sok...

Hogyan legyek pozitív, ha sok rossz történik a munkahelyen? Nem akarok panaszkodni

Figyelt kérdés

sziasztok. A munkahelyemen újabban sok rossz történik, áskálódások, piszkálódások, durva beszólások, és érzem, hogy ettől negatív leszek, és csak panaszkodok.

Nem szeretnék én is hozzájárulni a rossz hangulathoz. Mégis úgy érzem, most már én is csak ezt gerjesztem, hogy dúlok-fúlok a sérelmek miatt. Hogy lehet a rossz dolgokat úgy lekezelni, hogy ne fojtsam magamba, de mégse legyek negatív?



2018. aug. 30. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez kell egy biztos háttér, magánélet, család, vagy párkapcsolat, ami mindig menedéket nyújt neked. A másik összetevő pedig a sport, ha lehet azt is társaságban, sokat tud nyújtani. Hétvégenként pedig a teljes lazítás, kikapcsolódás.
2018. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszünteted a rosszat.
2018. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokadik lehetőség vagy az, hogy összeül a banda és megbeszéli mindenki kinek mi a baja, de az is megoldás, hogy onnan tipli.
2018. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek. Egyelőre nem szeretnék lelépni, mert vannak, akikkel jól kijövök és nagyon jól keresek, sok lehetőséget megkapok a fejlődésre.

Lehet, hogy egyenként fogok beszélni a szemétkedőkkel, még nem tudom, gondolkozom rajta.

2018. aug. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!