Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon bunkó voltam?

Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Nyáron egy keveset voltam önkéntesként dolgozni egy "munkahelyen", ma volt a hónapzáró buli, meghívtak, csapatépítés, előadás lett volna, még sztárvendéget is hívtak. Úgy volt, hogy egyedül megyek, mert beszélgetés/előadás lesz, utána vacsora, de volt egy jó megérzésem, és kértem édesanyám, hogy kísérjen el. Úgy volt, hogy 6-kor kezdődik az előadás, már 5.45-kor mindenki annyira részeg volt, hogy állni alig tudtak. Na, a történethez hozzátartozik, anyukám nem iszik alkoholt, az pedig szerintem normális, hogy 16 éves létemre én sem. Egy férfi volt, aki nem ivott, de ő meg elvonult a társaságtól, mi pedig ott álltunk, mint egy rakás sz@ r. Eleve se ismertem túl sok embert, mert mint mondtam, keveset dolgoztam ott, plusz, a legfiatalabb ember is 20 évvel idősebb nálam, anyukám pedig természetesen nem ismert ott senkit. A nyers marhahúst csak akkor hozták, mire abból még kész étel lett, illetve az előadás sem hiszem, hogy meg lett tartva, mert az előadó is be volt már csiccsentve, valaki már a sarokban hányt.


Lényeg a lényeg, 5 perc utána elköszöntünk és eljöttünk onnan. Ez nagy bunkóság volt? Vagy jól tettük? Mivel úgyis kezdődik az iskola, nem hiszem, hogy sokat-vagy egyáltalán még megyek oda dolgozni, csak nagyon kínosan éreztem magam az adott helyzetben.


2018. aug. 31. 19:56
 1/5 anonim válasza:
100%
ez teljesen rendben volt így. ne érezd magad rosszul e miatt
2018. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy volt bunkóság. A helyetekben szerintem én is eljöttem volna.
2018. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uram Isten! Ilyen még létezik? Jól tetted, hogy otthagytad őket. Ez nem a Te világod!
2018. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:D Te ingyen dolgoztál, de cefrére azért futotta nekik. Neked meg köszönték szépen .
2018. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy jut eszedbe ilyen hogy bunkóság lett volna? :-)

Ilyen társaságban én se maradtam volna...


Egyébként nem foglalkoznak azzal ilyen állapotban, hogy ki jött vagy ment el, de ilyen emberek véleményére nem adnék, ez számomra olyan színvonaltalan, egy ilyen rendezvény ahol ilyen állapotban vannak.

2018. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!