Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bunkó voltam? 15/L

Szerintetek bunkó voltam? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval tesink volt,és 5 fős csapatokba voltunk beosztva. Egy magas,erős fiú,én (magyar bajnoki 3. helyezett sprinter vagyok..:) ),és még 3 másik lány. 2 lány ebből eléggé kövér,futni se nem akarnak,se nem tudnak,célozni meg aztán végképp,a harmadik lány meg nagyon alacsony,és kis vékonyka lány. Egy játékot játszottunk,amiben az volt a feladat,hogy a rudakat el kellett eltalálni,a másik csapatnak meg ezt meg kellett akadályoznia. Mikor már negyedjére kaptunk ki,odamentem a fiúhoz,miközben mindkettőnkről szakadt a víz,mert mi voltunk azok,akik tényleg játszottak,és nem csak meresztették a dagadt seggüket,és mondtam neki,hogy olyan jó,hogy nekünk kettőknek kell azt a feladatot elvégezni,amit a másik csapat 5 emberrel végezhet el teljes odaadással,azért mert a mi lányaink nem tudnak/akarnak játszani. Utána az öltözőben a kettő kövér lány elkezdett bőgni,hogy én milyen "bunkó szemétláda" voltam,és előadták a hattyúk halálát. Megjegyzem,majdnem az összes gyerek kiröhögte őket,és én meg leállítottam a többieket,hogy ne röhögjék ki őket,amit egyébként már megbántam kicsit.
2017. okt. 12. 21:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nem esett volna le,akkor a kettő "kisasszony" :D mondta rám,hogy én bunkó szemétláda vagyok..
2017. okt. 12. 21:37
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem igazad volt 17/f
2017. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Igazad volt de ne vedd már ennyire komolyra a dolgot magyar bajnok ilyenen idegeskedik?

Elég baj nekik hogy kövérek ne foglalkozz velük.

2017. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Te tényleg ilyen szépen fogalmazol 15 évesen? Kétségeim vannak.
2017. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ha szeinted szépen fogalmazok,és ne legyenek kétségeid,valóban 'csak' 15 éves vagyok!
2017. okt. 12. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem volt igazad, nem mindenki sportember, gondolom nem is a két kövér csaj kérte, hogy játsszatok már ilyet. Ha rád erőszakolnának rád olyasmit, amit utálsz, gondolom te is csak ímmel-ámmal teljesítenéd a feladatot..

De nem is értem amúgy, mit kell így kiakadni egy rohadt tesi órai játékon, még ha mondjuk jegyet kapnátok rá és számítana is, hanyast kapsz tesiből, akkor valamennyire megérteném a hisztizésedet...Ja, nem.

2017. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk azt jol tetted, hogy leallitottad a tobbieket, ezt ne band. Legkozelebb viszont legyel egyenes es hivd ossze a csapatot, probald meg motivalni oket es elmondani, hogy ez egy csapatmunka ami azt jelenti, hogy mindenkinek egyutt kell dolgoznia.
2017. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 6-os válaszolónak üzenném,hogy már ne is haragudj meg,de pontosan azok szoktak így kiakadni az ilyesmin,és ilyen hangnemben,ilyen stílusban beszélni azokkal,akik sokkal tehetségesebbek náluk,akik hasonlóan "ügyesek" a sportokban,és csak az irégység szokott belőlük beszélni,mint ahogy ez most veled sincs máshogy!
2017. okt. 13. 07:38
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
A 6-os válaszoló nem irigy, csak nálad sokkal érettebb. Nekem nincsenek kétségeim afelől, hogy 15 éves vagy.
2017. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak egy sz*ros tesióra egy sz*ros iskolában. Teljesen felesleges ezt ilyen komolyan venni.
2017. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!