Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kicsit összekaptunk a munkatár...

Kicsit összekaptunk a munkatársnőmmel bunkó voltam?

Figyelt kérdés
4 napja dolgozom egy gyárban, több fázis van. Első nap egy olyan lány tanitott, aki nem jól tanit (mások mondták). Második nap egy olyan, aki nem akart mutatni dolgokat, mert ő nem akar tanitani (igy kimondta), csak odavetett pár infót.3 nap jobbakkal dolgoztam csapatban, elleshettem dolgokat. Ma egy még jobb csapatba kerültem ahol megdöglöttem a tempótól de megérte mert végre valakinek volt türelme magyaráznin(pedig buta sem vagyok hogy valamit ne értenék elsőre is). Vannak nehezebb illetve könnyebb feladatok. Én két napja a könnyebbre lettem küldözgetve (most tudtam meg hogy a másik nehezebb mivel eddig ilyen tempóban nem dolgoztunk lepkefing volt nekem az is) és egy munkatársnöm, akivel amúgy kezdtem összebarátkozni le.eszett, hogy ronda dolog tőlem, hogy mindig a könnyebb helyre megyek vannak ott idősebbek is. Mondom neki hogy azt csináltam amit mondtak és ahova küldtek nem én kértem. Ő meg folytatta hogy de nagyon nem szép dolog amit csináltam. És akkor mondtam neki hogy jó, akkor legközelebb ha szólnak akkor nem megyek oda a könnyűre. Olyan mindegy nekem hol dolgozok, munka, el kell végezni és annyi.
2016. máj. 7. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ebbe mi lett volna a bunkózás? Csak én nem értem?
2016. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy megmondtam, hogy nem megyek többet ha hivnak.
2016. máj. 7. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt bunkózás, bár ez szinte teljes egészében a hangnemtől függ. Ha csak így megmondtad neki, hétköznapian, akkor ez teljesen normális reakció volt.
2016. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanabban a hangnemben mondtam neki, ahogy ő nekem, tehát kicsi ingerültséggel illetve kimondtam amit gondoltam szép körités nélkül.
2016. máj. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!