Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetem, bejárás (napi 2 óra...

Egyetem, bejárás (napi 2 óra utazás) és heti 6 edzés mellett hogy oldjam meg a diákmunkát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Kevesebb alvással, vagy valamelyikből feladsz valamennyit. Vagy átfedéssel (pl fitness terem diákmunka, tanulás utazás közben stb)

A nap mindenkinek 24 óra.

2018. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi minden nem fér meg egymás mellett egyszerre, így csak ki fogsz merülni, oda lesz az egészséged. Még így is húzós, mert az egyetemre tanulni kell elég sokat, főleg vizsgaidőszakban.
2018. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű

Két lehetőség van, ha kell a pénz dolgozol iskola mellett, ezzel egy időben, elfogadod a külsődet olyannak amilyen, és majd változtatsz rajta akkor amikor már dolgozni fogsz.

2018. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem edzel vagy nem dolgozol.
2018. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egyetemistaként sokszor reggel 8-tól este 8-ig voltak előadásaim, esélye sem volt a diákmunkának. Ennyi.


Aki nem jár be órákra, annak azért más.

2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát ... diákmunkát lazán, de komolyabb munkát vagy gyakornoki pozíciót biztosan nem.


Pl.: Engem a programozói munkák érdekelnek. El tudnék helyzkedni, de mindenhol minimum 20 órát várnak el hetente, ami szinte teljesíthetetlen :D


Ha szóralot osztasz vagy kitudja mitcsinálsz hétvégente azt biztos bele tudod kalkulálni.

2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, hacsak nem valami büfészakról van szó
2018. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Attól függ, milyen sportot végzel, és mennyire vagy hajlandó feladni. Én a beteg nagymamám ellátása kedvéért feladtam a küzdősportot, helyette otthon edzettem, illetve futottam. De tudtam, hogy - sajnos - ez egy átmeneti megoldás, nem sokat lesz még velünk.

Amit te leírsz, az tipikusan az a helyzet, ahol valameit fel kell adni. Ha egy beteg hozzátartozóról van szó, vagy a szüleidről van szó, akkor nyilván be kell áldoznod az edzéseket - ez nem azt jelenti, hogy nem edzhetsz, csak nem szervezett keretek közt, megkötött időpontokkal. Döntsd el, mi fontosabb: a munka, a suli, vagy az edzés. Ha versenysportoló vagy, aki meccspénzeket kap (küzdősportoló voltam, ebből tudok kiindulni), akkor nem érdemes állandó diákmunkát vállalni, hiszen a versenyekből is jön be pénz.

Esetleg nem tudnál egy ideig egy haverhoz költözni (akár egy szobába). Felezhetnétek a költségeket, neked is, neki is jó lenne, és nem kellene annyit utazni.

2018. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem edzel annyit.
2018. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!