Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok ilyen munkát egyetem...

Tudtok ilyen munkát egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Gyerekekkel vagy állatokkal kapcsolatos munka, amihez nem kell semmilyen végzetség?Egyetem mellett szeretnék valamit dolgozni
2018. aug. 8. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A vegzettseg az pont azert kell, mert feltetelezi, hogy az alap dolgokat tudod egy gyerekkel vagy allattal kapcsolatban.

Igaz baratom nem talal olyan babysittert aki ujra tudna eleszteni egy babut, de ugye a jogositvanyuk megvan. Nala ennyi a felveteli, lehetsz lecsuszott punk, gizda rapper, barmi csak ha valami tortenik a gyerekevel akkor legalabb a korhazig ne haljon meg.

Lepontozok es kotekedok, teljesen egyet ertek vele, mert a gyerek nevelve van, megcsinalja maganak a kajat, el tud lenni egyedul, de eszmeletlen allapotban nem biztos, hogy felrak maganak egy nyomokotest (almabol felebresztve igen).

Apucinak meg heti 2napon kellene babysitter 3orara.

2018. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Menj be diákszövetkezetekhez és érdeklődj. A legtöbb munka gyári vagy kassza, árufeltöltés, ügyfélszolgálat, szórólap, ilyesmik. Állatos nincs, bébiszittert meg általában olyat keresnek akinek van valami papírja vagy legalábbis gyerekekkel kapcsolatos dolgot tanul. A legtöbben nem szívesen bízzák a gyereküket egy random egyetemistára, részben azért is amit az első írt. Bár én az elsősegélyt mint tantárgyat eleve kötelezővé tenném általános iskola végén, de legalább gimiben.
2018. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon 🤔


Állatokkal kapcsolatban általában önkéntes munkák vannak, ahol pl besegíthetsz egy menhely mindennapjaiba.


Gyerekekkel meg... korrepetálást és megőrzést tudnál vállalni talán. Ismerősök körében... passzolom. Ezek nem tipikus diákmunkák 🙂

2018. aug. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az összes rohadt diákszövetkezetet!

Én is megjártam velük, nem éri meg, hidd el!

Egyébként bébiszitter lehetsz. Vagy mehetsz a postára, esetleg segédmunkásnak, stb.

2018. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!