Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyről felhivnak...

Ha egy munkahelyről felhivnak és a telefonban nem tudják megmondani a fizetést akkor ez azért van mert kevés?

Figyelt kérdés
betanitott munka gyár. Kevés a fizetés?

2018. szept. 2. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Úgy öszintén, mennyi fizetést vársz egy betanított munkára, ami 8 általánossal elvégezhető, mennyit??


Amúgy valószinüleg azért nem mondtak fizut, mert valoban nem tudja az aki felhivott....

2018. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van ahol pl csak 120 at adnak van ahol 160 at. Kecskemeten pl a mercibe 200 az alap. Nem mindegy.
2018. szept. 2. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Csak nem akarja megmondani, mert kevés.

Egyeske, ha olyan ügyintéző van a cégnél, aki ilyen alap dolgokkal sincs tisztában, akkor az nem egy komoly cég, csak egy gittegylet!

2018. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A fizetés általában nem telefontéma. Pontos bért sehol nem szoktak mondani, csak az interjú után.
2018. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pont annyi, hogy ne halj éhen, de legalább a csekkeket ne tudd fizetni.
2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mondta meg mert nem tudja.

Nem szoktak köntörfalazni, hirdetésben is szoktam találkozni órabérrel + bruttó bérrel, de volt példa arra is, hogy telefonban mondta az illető, hogy ennyi a fizetés.

2018. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Magyaroktól mit vársz? Azok ilyenek.
2018. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

4-es válaszolónak van igaza.

A fizetés nem telefontéma, bármilyen is a cég.

A személyes találkozás során a vége felé szokott

a fizetés feljönni.

Szerintem nem a fizetés kellene a legelső témának lenni

sem telefonon sem személyes találkozás során.

A munka mibenlétéről, munkatapasztalatról, elvárásokról mindkét félnek. Én ezt tapasztaltam. Majd ezután következhet a fizetés.

2018. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Mert szart se fizetnek. Miért nem telefontéma a leglényegesebb dolog ? Mindenki pénzért dolgozik. Odabolondítják az embert aztán benyögik a minimálbért .Ezért miért kell rabolni az ember drága idejét, pénzét?


Persze értem én a stratégiát:ha már odament,ráköltött az utazásra , felkészült a dologra ,akkor hátha be lehet palizni valami kamu mesével,hogy de majd később egyszer mennyit fog keresni .

2018. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!