Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, vagy hogyan...

Mit tegyek, vagy hogyan reagáljak abban a helyzetben, ha engem hibáztatnak olyan dolgokért, amiket nem is én tettem?

Figyelt kérdés
Nem rég végeztem az egyetemmel, és találtam munkát, egyelőre még csak részmunkaidőben dolgozom. Eleinte rendesek voltak velem, viszont 1-2 hete olyan dolgokért kezdtek hibáztatni engem, amiket nem én tettem. Általában mindig elismertem, ha hibáztam, viszont amit nem én tettem, azért egyszerűen nem tudom elismerni, hogy tévedtem. Emellett még részmunkaidőben kb. ugyanannyit dolgozom, mint a többiek teljes munkaidőben, mégis mintha én lennék a rossz, pedig jóval kevesebb pénzért teszem mindezt, mint a kollégáim. Eddig mikor hibáztattak, annyit mondtam, hogy rendben, jobban oda fogok figyelni, de mostmár kicsit nehezemre esik lenyelni ezt.

2018. szept. 4. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol, mi a végzettséged? Budapesti vagy?


Én a helyedben otthagynám ezt a helyet, nem korrektek. Az időd nagy érték! Miért töltenéd ilyen munkakörülmények között?


Mindenképpen keress valami mást, akár másik részmunkaidőset, amíg nem találsz megfelelő teljeset. Olyan is megfelel átmenetileg, amihez nem kell a végzettséged, de legalább emberként bánnak veled.

2018. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egész pontosan milyen dolgokért hibáztatnak?
2018. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!