Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel bizonyítsam, hogy be...

Mivel bizonyítsam, hogy be sem voltam jelentve eddig, amikor nagyon sokat dolgoztam?

Figyelt kérdés

Egy panziorol van szó. Le akarok lépni de elvileg már normálisan be vagyok jelentve. Viszont ügyfélkapu szerint bejelentett 3x1napra előtte és ennyi...

Szerződés nálam nincs csak nála, berpapirt sosem kapok.

Betegségem is van alvászavar így elvileg már ezzel lelephetnenk. De ha megkerdik hogy mi a bizonyíték? Vagy ha a főnököm sunyi módon olyankor a kollegamat csak abban az idosavban hívná be amikor be van jelentve? Tehát tegyük fel 8-16ig lenne csak az ellenőrzés miatt mig meg nincs. Közben amúgy egész napokat vagyunk.



2018. szept. 5. 21:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Volt olyan h 8napot kellett mennem és itt is kellett aludnom ha este van vmi. Tehát 8x24 ezt is hogy bizonyíthatnam? Vagy azt h nincs szabi. Nem ad hiába jar
2018. szept. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!