Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Konkrétan miért rühellik az...

Konkrétan miért rühellik az emberek a munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egész régóta foglalkoztat a kérdés hogy konkrétan a munka miért olyan rossz úgy alapjáraton. Nem, nem dolgozom vagyok. Nem akarok senkit leszólni tudom hogy milyen nehéz dolgozni, már jártam diákmunkán, és senkit nem akarok megsérteni, csak annyian panaszkodnak a kevés fizetésre, hosszú munkaórákra, stb.

Szeretnék pár konkrét okot kérni arra hogy ti miért utáljátok ( ha utáljátok).



2018. szept. 8. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy kevés a fizu, az függ attól is, hogy egyedüli-e a személy vagy hogy milyen igényei vannak.

Én 2 dolog miatt tudom utálni nagyon:

A, (legfontosabb): a munkatársak állandó egymás b×tása miatt;

B, ha a főnök egy inkompetens valaki.

2018. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Takarítást lehet szeretni?

Mindig találni sok hibát. Vagy a tempódra harapnak, vagy akármi más.

Lehetőségem nincs kitörni ebből.

Utálom, de abból rezsifezetése nem lesz.

2018. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

1. Alapból a szervezetem, a jellemem, a természetem olyan, hogy ha valamit heti 5 napban, napi 8 (nálunk ráadásul hé-cs napi) órában, reggel mindig ugyanakkortól délután mindig ugyanaddig csinálni kell, az megterhelő.

Alapból olyan vagyok, hogy hétvégén is egyszer 7-kor ébredek, másszor 9-kor, egyszer reggelizek rögtön utána, másszor az ebéd az első. Pár hónapig lelkesen fotózok, egy hónapig lelkesen horgolok, egyik évben 10 teljesítménytúrából megvan a Bp kupa, másik évben heti 2 úszás,3. Évben bringával van kedvem melóba járni.

Tehát csapongó vagyok és hosszútávon úgy semmi se köt le.


2. Nyilván egy szerethető munkahelyen fentiek kevésbé zavarnának.

A. Velem szemben egy olyan kolléga ül, aki nem fogja fel, de terrorizál, már nem megszólalni, megmozdulni nem merek egész nap.

B. Büfészakot végeztem és ahhoz nem a legjobb kiegészítő OKJ-kat, így konkrétan adatokat másolok, ellenőrzök. Excelben szűrés és színezés a legnagyobb kihívás.



3. Elvileg azért dolgozok, hogy éljek, de mégis mintha azért élnék, hogy dolgozzak.

9 óra a melóban, ez utazással együtt majdnem 10,5 óra/nap. Alvás kellene minimum 7 óra, de nyilván nem alszik ez az ember rögtön, reggel ébredezik, stb...

Másra alig van idő.

2018. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

én nem rühellem a munkám,én pénztáros vagyok jelenleg, csak rossz érzés hogy elveszi az időm, de nem akarom örökké ezt végezni majd tanulni fogok és a szépségiparban akarok dolgozni, de muszáj lesz az iskola mellett is dolgoznom ha nem akarok hazaköltözni abba a városba ahol felnőttem (az emberek miatt nem akarok)

18 éves vagyok egyébként és mielőtt írnátok hogy egyetem stb ahhoz sose volt kedvem

2018. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a munkám. De amit írtak előttem, teljesen igaz... a munkatársak. Nőként 5 nővel dolgozom egy irodában. Szerinted mi van ott?
2018. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

# 15

Rivalizálás, fodrász, kozmetika, pedikűr, manikűr, műköröm. szolárium. Főzés háztartás szóba se kerül.

mit hagytam ki??

Fodrászhoz járok csak ezek közül néha.

Ja és a természetes szoli.


Vagy : megse szólalnak. Amit kétlek.

2018. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs problémám a munkával. Csak ferde a gerincem sajnos, és bármilyen könnyű munkát végzek, fáj és égnek az izmaim. Viszont szeretek dolgozni. Számomra kihívás, élvezem ha el tudom végezni, ha pörgök. Nem utálom. A másik dolog az, hogy fizikailag kimerít, viszont lelkileg nem tud feltölteni. Nekem ez a problémám. Nagyon kevés dolog, ami igazán fel tud tölteni, vagy le tud kötni érzelmileg és lelkileg. Ez nagyon hiányzik. Mivel én ilyen mentális centrikus ember vagyok. Munka közben is kattog részt az agyam, amit végzek kevés nekem... Ha érted mire gondolok.
2018. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!