Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha en nem akarok...

Mit tegyek ha en nem akarok dolgozni? Mibol eljek?

Figyelt kérdés
hogyan legyek vallallkozo?? vagy nagy ember?? valami megoldas csak van. nincs munkam mar megint holnap megyek egy melora de mar most rosszul vagyok. utalok dolgozni. legszivesebben berugnek megint elegem vsn mar a munkabol. meg a munkahelyekbol. ki akartam menni kulfoldre de a haverok megse akarnak menni. van baratnom is szerelmem miatta most nem leptem tovabb mas nokre es neki azt mondtam akarok nagyon dolgozni kozbe meg nem is.

2018. szept. 9. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolod , a vállalkozó nem DOLGOZIK?

Külföldre meg ne is menj, mert sajnos ott is dolgozik a legtöbb ember.

2018. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Talán kolduljál aluljárókban.
2018. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Én se szeretek dolgozni.



Simán ellennék egy tanyán, farmon, kis faluban.

Nem szeretem a kötött életet, mindig mindent ugyanakkor csinálni, valamit hosszan több órán és több napon keresztül csinálni. Ráadásul a munkám kvázi adatmásolgatás.


Én amúgy képtelen vagyok unatkozni, valami ötletem mindig van, valami mindig leköt.


Van amúgy olyan barátom több is, aki hasonló, ha megtehetik, 6 órában dolgoznak vagy felmondogatnak a semmibe, vagy ha van is másik hely, megoldják, hogy egy hónapot otthon lehessenek. Én nem tehetem.


(Amint kellett, elhúztam dolgozni, jelenleg is ott vagyok, heti 40 órában, néha túlórák és az élet úgy adta, hogy mióta dolgozom, folyamatosan tanulok, vagy tanfolyam vagy magamtól, tehát nem kérek negatív véleményeket.)


1. Tippem szerint egy vállalkozó sokat dolgozik. Mi heti 40 órában plusz az ebédszünetek, ők heti 60-70-ben, elképzelésem szerint. Vállalkozáshoz jó ötlet, tehetség, kitartás, szerencse kell.

2. Megnyerni a lottót. Annak én is örülnék.

3. Keresni egy szakmát, irányvonalat, amit kevésbé utál, talán még szeret is az ember. Én ezt próbálom tenni jelenleg.

2018. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nézz ki valami szimpatikus híd alját, vagy erdőt ahova bevackolhatsz, aztán kukázgatásból el tudsz majd valahogy éldegélni. Úgy is van sok ilyen ételosztás stb... Legalább a saját magad ura leszel, nem lesz főnök hogy megmondja hogy mit csinálj.
2018. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha elindítasz egy vállalkozást, az sem napi 8 óra.
2018. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
De trollkodni peldaul szeretsz. Probalj ebbol megelni.
2018. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de itthon is terrorrizalnak csak. Azt ne edd meg azt a sort ne idd meg. azt nem te vetted. semmire nem vagy jo mindig csak a hulyeseg. talalj allast magadnak. mar unom. arra gondoltam megyek biztonsagi ornek de az is unalmas lehet nagyon. nekem olyan melo kene ahova be se kene jarni vagy csak ritkan.
2018. szept. 9. 22:40
 8/10 A kérdező kommentje:
vagy valami konnyu nagyon konnyu. lehet megis biztonsagi or leszek.
2018. szept. 9. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagyok, nem napi 8 óra a munka, pedig a szervezés nem is én csinálom
2018. szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy eladod a tested még ez az út járható. Más ötletem nincs!
2018. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!