Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most akkor tetszem nekik?

Most akkor tetszem nekik?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem dolgozni egy gyárban, elsőre 2 hétig csak oktatásra jártunk és össze haverkodtam egy 18 éves csajjal is. A csajnak bejött egy férfi akit elnevezett az " Urának" és amikor megláttuk jeleztük ennek a lánynak, hogy ott a férfi. Na már most ezt a csajt kirúgták 2 hét után és azt veszem észre, hogy ammerre vagyok ez a férfi mindig a környékemen van. Ránézek és ő is rámnéz majd ő is elfordúl és én is ilyen 1 percen belül 10x is 1másra nézünk. Ha bemegyek az ebédlőbe a barátai is hátre néznek sőt ahol felszállok a buszra oda is kijönnek kocsival, és ott száll fel az egyik haverja is, de ott is ugyan ez megy. Ha felszállok a buszra és elindúl a szemével keres. Megmondom őszintén megtetszett a férfi. De nem tudom, hogy ez fordítva is igaz. A 18 éves lány össze jött egy másik fiúval azt mondta nem érdekli már ez a férfi.

2018. szept. 10. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lépni fog, megtudod. Ennyi.
2018. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor szabad a terep! Ragadd meg az alkalmat!
2018. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!