Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már dráma a munkahelyeteken?

Volt már dráma a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Mi volt az az esemény, ami a szokványostól eltérő, drámai pillanat volt a munkahelyen? Pl egy kollega nyílvánosan sírt vagy elájult vagy valaki valakivel hangosan kiabált vagy hasonló? Esetéeg megbotránkoztatóbb. Akár ti voltatok a különleges esemény főszereplői, akár csak dszemtanúztátok a történéseket.

2018. szept. 13. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hangos kiabalas miota drama? Inkabb hetkoznapi.

Aprosagokat kihagyom, a legdurvabb hogy melohoz vezeto uton utolso par 100 meteren 1 nagyobb fa van az ut mellett, egy kornyekbeli ferfi ott akasztotta fel magat, reggel meg 10 meterrol nem vettuk eszre, a kimeno valtasnak tunt fel.

2018. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hangos kiabálás alatt azt értem, amit két kolléga összeveszése szült.
2018. szept. 13. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hm.. olyanon lepődök meg,ha valaki öngyilkos lesz.De valakinek a hozzátartozója pl. megölt valakit.Veszekedések vannak,mindig van olyan félnótás aki a munkahelyen tölti ki másokon a nyomorát.Pletykák is vannak mindig,ki kevel kever,stb.Velem is egyszer kiabáltak,undorító dolgot mondott valaki,azóta se beszélek vele,az ilyeneket kerülöm.Nagyon kirívó dráma eddig nem volt.
2018. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazon a munkahelyen ahol most vagyok, csak másik műszakban heti szinten úgy összevesztek egymással az emberek, hogy már a parkolóban való lerendezésről beszéltek, gyakori volt a sírás is a nők részéről valami miatt, volt testi fenyítés is.

Átkerültem másik műszakba, ahogy meséltem az itteni embereknek úgy tekintettek az ottani dolgokra mintha egy másik világ lenne az egész, itt ha egy kicsit is felemeli valaki a hangját a másikra, egyből mennek műszakvezetőhöz és ő hoz ítéletet, nagyon kiáll az embereiért.

2018. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gépkezelő infarktust kapott és a műszakvezető kezei között halt meg. ( a mentők jöttek, csak ráérősen sétálva közlekedtek a lépcsőn, már nem mentek semmire, mikor odaértek)
2018. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Két manager összevetekedett a vevő meg látta
2018. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Elkezdtünk egy nagy házban egy padlóburkolást, jött a tulaj másnap, és kijelentette, hogy ez a munka még nincs kész, és nem hajlandó kifizetni félkészen, erre a főnök és a tulaj elkezdtek veszekedni, ordítottak, majdnem egymásnak ugrottak. Ezután elment a tulaj, és a főnök elkezdte a fűtéscsöveket kitépkedni, meg összetörni a villanykörtéket, kihúzgálni a lógó vezetékeket a falból, és megállás nélkül ordított, hogy mi az, hogy őt nem fizetik ki.

Itt betelt a pohár, és úgy döntöttem haza jövök. Másnap a tulaj és a főnököm szerződést bontottak.

2018. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyik kolléganőm elájult,tolószékkel vitték el,aztán kórház.Másiknak meg pánikrohama volt,nem kapott levegőt,csak azt hallottam,hogy jajveszékelve sír,és kiviszik a levegőre.Aztán jobban lett,mondta,hogy sok a gond otthon,nem tud aludni egy hete.

Én meg kiabáltam már kollégával,aztán bezúztam egy ajtót,biztonsági őr jött oda,hogy mi történik.

2018. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a dráma, hogy ott dolgoztam.

tragikomédia volt.

2018. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!