Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árufeltöltőből mégsincs hiány...

Árufeltöltőből mégsincs hiány sehol?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom, akárhova jelentkeznék árufeltöltőnek, sehova nem vesznek fel, legutóbb a spar karrier irodájába töltöttem ki jelentkezési lapot, de szó szerint semmi reakciót nem kaptam, pedig ott az irodában azt mondták, hogy BIZTOS vissza fognak jelezni. De jelentkeztem más helyekre is ugyanebbe a pozícióba, de szintén nem vettek fel. Most én csinálok valamit nagyon rosszul, vagy nem is keresnek sehova sem munkaerőt?

2018. szept. 14. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"... vagy nem is keresnek sehova sem munkaerőt?"

Vagy keresnek, csak nem téged. Árufeltöltőnek minél olcsóbb munkaerő kell és lehet, hogy te drága vagy. Na, nem azért, mert bruttó 500-at kérnél havonta, hanem mondjuk már elmúltál 20 éves, van gyereked is, tehát kapásból több fizetett szabadság jár neked, mint egy középiskolából frissen kiesett dolgozónak.

2018. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert árufeltöltőnek inkább a diákok kellenek.
2018. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy? Idős vagy fiatal?


Egy vidéki kisvárosban lakom, itt csak nőket vesznek fel árufeltöltőnek, jobbára idősebbeket.


nem tudom, mi a végzettséged, ill. ha van diplomád, beírtad-e. Mert az is hátrány lehet.

2018. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!