Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Coach-al kapcsolatos kérdések?

Coach-al kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a coach-ról? Valaki benne van ebben a tevékenységben? Adódott egy lehetőségem, hogy megtanuljam ezt a területet, majd a későbbiek folyamán hasznosítsam.

Mennyire hasznos és kelendő, mint munkatevékenyés?



2018. szept. 16. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
“Kelendő” de az egèsz inkább a marketingről szól,ès mindenki fújja a maga kliséit ,és ritkàn van meg a moràlis megalapozott,igazi tudásra épülő emberközeli segítség nyújtás.Magyarul:rengetegen hirdetnek hangzatos szavakat pl.”siker”,”boldogság”esetleg kitalálnak saját szótárat de nagyon üres és vannak akik arra nevelik a társadalmat,hogy hogyan tapossanak keresztül a többi emberen ès eljuthatnak az oly hirdetett sikerig vagy bármiig.Az egónak hízeleg a coach és be szokott jönni.Nekem nem szimpatikus.Ha tanulni akarsz ,ès valóban másokon segíteni,és nem csak egy papírt akkor nem ez a megfelelő út.
2018. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer odajött a gyárban egy ilyen kócs. Elkezdett nekem magyarázni, hogy ezt ne így, ezt ne úgy, nem jól fogom fel..stb. 16 éve csinálom így, most hirtelen nem jó... Mondtam meséljen még, gondoltam, hamarabb lelép, de nem. Kiröhögtem és otthagytam. Komolyan nem értettem mit akar.

Erre be kellett menni 2 óra asztallebegtetésre. Ezután sem értettem, hogy miről pofázik.


Ennyit erről. Az én életemhez biztos nem tett hozzá semmit. Tudnák róla. :D

2018. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!