Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen miért kell megsértődni?

Ezen miért kell megsértődni?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy nagyon beteg ember - taknya-nyála egybefolyik, másfél hete erőteljesen köhög. Mivel egymás mellett dolgozunk, szóba került ez a dolog. Mondta, hogy volt dokinál, de csak gyógyszerért, aztán majdnem összeveszett vele, mert ki akarta írni táppénzre....

Emberünk persze nem akart elmenni, inkább kijárja lábon a betegséget. Erre én megkérdeztem (szerintem tök normálisan meg nem támadóan), hogy nem fertőz? (Én két évente egyszer kapok el valami nyavaját, szóval én nem félek a baciktól.)

Na, erre kiakadt, hogy akkor kérjem át magam másik helyre, mert a végén megfertőz, meg lehetnék toleránsabb stb, stb...


Na már most enyhe náthával nyilván nem megy el az ember betegszabira, de erős köhögésnél, köpet feljövetelekor (igen, zsepibe köpköd egész nap), egész napos orrfújáskor már azért szerintem nem kellene közösségbe menni...


Vagy igaza volt, és én voltam a bunkó? Legközelebb sajnáljam én is, hogy lehet tüdőgyulladása lesz és megfertőz vele mindenkit?


2018. szept. 25. 12:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is!
2018. szept. 26. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!