Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig le rbancoznak a munkahe...

Mindig le rbancoznak a munkahelyemen mert jobban szeretek a férfiakkal beszélgetni. Mit csináljak hogy befejezzék? 24N

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az óvodában dolgozol?
2018. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért zavar? Mindenki azt gondol amit akar. Nem az óvodában vagytok már.
2018. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Tuti valami gyári melós vagy, ott szokott ez lenni a szint:D
2018. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
az vagy csak magadnak sem vallod be.
2018. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ettol nem vagy r**anc. Nekem is sokkal tobb fiu baratom van mint lany,az igazsag az hogy az ilyen huszon eves lanyok/nők annyira lenezik a masikat a semmiert egyszeruen undokok tisztelet a kivetelnek es nem lehet bennuk meg bizni azt hinned igaz baratnod kozben nulla az egesz.! En legalabbis igy latom.! Ezert van az hogy nekem tobb a fiu baratom ,ez nem azt jelwnti hogy fius stilusom van soot sokkal jobban erzem magam nonek igy,tiszteletben tartanak hogy en no vagyok.! ;) szval nem vagy r**anc! :)
2018. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
5# : nem kimondottan gyari melohelyen van ez igy
2018. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Semmit se tudsz, nem változtathatod meg a felfogásukat.

Én is inkább pasikkal beszélgetek. A munkahelyemen alapból kevés a nő, 4en vagyunk, a fő témájuk a pasijuk, a gyerekük, ki mit főzött/fog főzni, meg ilyenek...

Mondjuk ezek legalább nem szólogatnak be.

2018. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!