Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A ki nem vett szünetek mennyir...

A ki nem vett szünetek mennyire gond Nálatok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ha az ebéd szünetből nem veszitek ki az egészet vagy az ebédszüneten túli szünetet nem veszitek ki egészében, azért szoktak szólni, hogy ezt ne tegyétek?

2018. szept. 27. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Nincs ilyen, hogy ebédszüneten túli szünet. A munkába dolgozni jár az ember. Az reggel érkezéskor megiszol egy kávét, ha otthon nem sikerült, ebédszünet nálunk negyed óra, azalatt becsapod azt a kaját, amit vittél (nem egy éttermi étlapról rendelt megaadag), és kész.

A munkahelyre dolgozni jár az ember, otthon meg azt csinál, amit akar, meg amit a családja miatt kell(kinek mi, mosás, vasalás, főzés, takarítás...).

2018. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem veszik ennyire komolyan kormányhivatalban. 12:00-13:00ig van ebédszünet. De sokan ilyekor jönnek, én pont recepciós vagyok. Nem ebéd szünetben eszek, akkor akik vannak a papírjaikat beveszem, eligazítom őket. Így mire a többiek végeznek rögtön kapják a munkát. Ezzel időt nyerünk több embernek tudunk segíteni. Én meg eszek délután. A főnöknek nincs ezzel gondja, haladunk a sorokkal.
2018. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Dél és kettő közé esik az egy óra ebédszünet, de ha később veszed ki, az se baj, ha nem veszed ki, az se, napközben is annyiszor mehet szünetre az ember, ahányszor szeretne, hacsak nincs épp megbeszélés vagy ilyesmi. Felnőttként kezelnek és bíznak bennünk, hogy jól be tudjuk osztani a munkaidőnket, nem is él ezzel vissza senki.
2018. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk sincs ilyen.

6 előtt kell beérni pár percel de van aki már fél hatkoe itt van pedig hatkor kezdődik az eligazítás, munka kiosztás. 8kor van reggeli 8:10ig de sokan már 50kor neki kezdenek. Következő szünet 10től 10:10ig, ilyenkor kávéznak az emberek. Ebéd déltől van 12:20ig de itt is 50kor már elkezdenek enni az emberek szóval van akinek félórás a szünet :D munka vége 14:30kor van. Kettőkor a többség már elpakol, készül haza, kezet mos stb. Túlóra úgy van, hogy 14:30tól szünet, elvileg itt 5 perc lenne csak de 40ig tartanak szünetet az emberek. 15:50 tart a túlóra, 15:30kor mindenki pakol. A délutánosok 4re jönnek. Ott hosszabbak a szünetek :D

2018. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs még szünetrend sem. Ha épp van rá időd, akkor elmehetsz enni-inni, WC-re is szabad menni és amíg a munkádat elvégzed, senki sem szól rád, hogy mennyit jársz ki szünetre. Ha meg annyi dolgod van, hogy nincs időd kimenni, akkor nem mész.
2018. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb 2000-es evek elejen ettem ora szerint... A suliban míg kolis voltam.

Nalunk nincs ilyen gond, mert az ebedszunet benne van a 8 oraban, es senki se szól rád a 9kor vagy 12kor ulsz le enni. Es nem 10-20 perc, hanem minimum fel ora. Kávét meg akkor iszok mikor kedvem tartja.

2018. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!