Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » E-mailben interjúzhattam...

E-mailben interjúzhattam volna egy német színésznővel. Múlt pénteken írtam, hogy oké, de nem jött válasz. Többször hívtam az ügynökséget, blokkolták a hívásom. Lemondtam az interjút, minősítve a PR-alkalmazottat és a színésznőt is. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, igen, tudom, hogy hülye voltam, zaklatásba torkollott az egész, a PR-os tisztázni próbálta az egészet (bizniszel, másik vonalról beszél, nem tud direkt reagálni), mire azt mondtam, ez "dick move" és "jerk thing" bárkit is váratni, majd a PR-os ezeket mondta: lett volna e-mailes lehetőség, ő csak szervezte az interjút, de nem beszéhetek így vele, túl messzire mentem és most már látja, mi a munkamódszerem. Véleményeket kérek, ne kíméljetek.
2018. szept. 27. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"Hozzáteszem, igen, tudom, hogy hülye voltam"


Megválaszoltad a saját kérdésed.

2018. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy beszélsz már? Mint a legutolsó gettós negga egyenesen a legszutykosabb amerikainegyedben, ahová már a rendőrök se mennek ki, és a drogosok meg a rablók is csak fegyverrel mennek haza. Remélem, hogy az f- szót nem használtad legalább.
2018. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!