Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Hurrá péntek, végre annyit...

"Hurrá péntek, végre annyit iszok amennyit akarok! " Szoktál így érezni?

Figyelt kérdés
Igaz én össze-vissza dolgozok,hétvégék munkanapokra esnek,de én gondolok ilyeneket,meg meg is csinálom.Hurrá,végre holnap nem kell dolgoznom,és nem számít hogy 1 vagy 5 pohárral iszok.Ha van kedvem ugyanúgy megiszok valamit munka után,csak utálom hogy figyelnem kell a másnapra,így veszít az élvezeti értékéből.
2018. szept. 28. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Az alkohol nem annyira központi tényező az életemben, hogy számítson, mennyit ihatok vagy rontson egy pohár jó bor élvezeti értékén az, hogy nem ihatok belőle még nagyobb mennyiséget.
2018. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Én nem élek alkohollal. Inkább úgy vagyok, hogy "hurrá péntek, végre hajnalig tolhatom a Red Alertet" :))))))

Nagy pályán (XXL) játszok 7 ellenséggel, tehát simán elhúzódhat egy komolyabb háborúskodás hajnalig.

2018. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Naná! Most biztos le fog pontozni a sok egészséges életet éltő szent ember, de bennem már most van fél üveg bor és élvezem, hogy ihatok, és azt is, hogy péntek van :-) Holnap meg addig alszok, ameddig akarok ^-^ Yeah! :D

( Amúgy meg mit lehet egyedül csinálni az iváson kívül?! :D )

2018. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért, munkanapon nem tudsz kimenni a wc-re?
2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem szoktam annyit inni, hogy gondot okozzon másnap, így inkább a "Hurrá péntek, fenn maradhatok reggelig" érzés van bennem :) Reggel 6 és dél között alszom a legjobban, teljesen éjszakai a bioritmusom, de hétköznap ágyba kell parancsolnom magam legkésőbb hajnal 3-kor, különben egész nap zombi leszek..
2018. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Én inkább túrázós, természetjárós vagyok meg otthon ülős.


Inni nem szoktam annyit, hogy ártson, azt az 1-2 sört meg simán be lehet dobni akármelyik este. Másrészt sokszor hétvégén is korán kelek, mert inkább kihasználom a napot de van hogy akkor is meló van.

2018. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem hetente változó a beosztásom. Pęldául most, amikor 8 napot kell egymásutánban lenyomni (és jobbára éjszaka), akkor csakugyan az motivál, hogy a végén iszom már egyet úgy rendesen.
2018. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Kotetlen a munkaidom, akkor megyek el este bulizni amikor jolesik.
2018. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

A pénteknek örülök, az alkohol meg nem hoz lázba, nem akörül forog az életem, hogy leigyam magam a sárga földig.

Akinek ez a jó, csinálja.

2018. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk kíváncsi vagyok, mi a gond a válaszommal, valaki kifejthetné ha már lepontoz...


Az, hogy nem a lerészegedés a célom?

Az, hogy néha megiszok 1-2 sört hétköznap?

Az, hogy inkább a természetet járom?

Az, hogy korán kelek?


De tényleg...

2018. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!