Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányként hogyan viselkedjek...

Lányként hogyan viselkedjek majd a péntek esti buliba ha "fel akarok szedni" valakit?

Figyelt kérdés
Nem egyéjszakára gondoltam, hanem komolyabban ismerkedni. Hogy viselkedjek? mivel lány vagyok jó lenne ha a srác jönne oda. Meg mit vegyek fel ami nem kihívó de még is csinos? 18/L
2013. okt. 8. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Buliban? Komolyabban?
2013. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Basszus.. Írni akartam, de láttam hogy ugyanazt írta az első, amit én akartam. :/

Ment a "zöldpacsi" #1-es! :D

2013. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mért ne lehetne?:O
2013. okt. 8. 20:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyan bolond vagy mint a föld.

Hülye vagy kérdező?

2013. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

dörgölődj!


bulikban születnek az életre szóló házasságok

2013. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hova mész bulizni? Oda megyek és komolyabban felszedlek.
2013. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Buliba nemérdemes ismerkedni.
2013. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#2 Nekem feltűnt már, hogy legtöbbször ha mindketten válaszolunk egy kérdésre, szinte ugyanazt írjuk, csak máshogy megfogalmazva.
2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért figyelj arra ki mennyit ivott, meg egy buliban nehéz a bizalom..

mosolyogj a srácra, vagy menj oda hozzá, és beszélgess vele: pl.: sűrűn jársz ide?..

ne vegyél fel nagyon mini szoknyát, mert arra csak azok buknak akik meg akarnak fektetni, vagy totál részegek. Szűk nadrág, top kivágással, de még is ízlésesen. Figyelj az apróságokra: ne legyél nagyon kisminkelve, csak amennyi szükséges, inkább a szemre alapozz meg az orcákra.. :) a hajad jobb ha kiengedve van (nem tudom hosszú vagy rövid neked.. :D), mert az úgy szexibb tud lenni.

2013. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8-as: Én általában idiótaságokba burkolva írok választ, vagy tényleg idiótaságot írok. :D
2013. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!