Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben mi a megoldás...

Ebben az esetben mi a megoldás? Váltsák munkahelyet vagy gondolkozzak egész másban?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy olyan munkahelyre, ahol nálam jóval idősebbek a munkatársaim, valamint csak szakiskolai/okj-s végzettségük van. Egyedül nekem van diplomám és OKJ-s papírom a kollektívából.


Napról napra csak másokról tudnak beszélni, volt kollégával, ezzel-azzal mi történt, milyen autója van és miből, valamint ehhez hasonlókról. Elmaradhatatlan téma az agyradír napi sorozatok (Éjjel-Nappal Budapesttől kezdve valóságshowkig, minden).


Az az érzésem, hogy "sznobnak" gondolnak a tanulmányaim miatt, valamint azért is, mert adok magamra, minőségi ruhákat veszek, változatosan öltözöm, nem hanyagolom el magam.


Elég rosszul érint, mert úgy érzem, nem tudok épülni és jelenleg kényszerpályán vagyok. Stagnálok, nem épülök és minimális pénzért robotmunkát végzek. Megszoktam, hogy tanulmányokról, szakmai könyvekről és szakmai dolgokról tudok beszélni emberekkel, akik bennfentesek, valamint olyanokkal vagyok körülvéve, akiktől tanulhatok, épülhetek.


Úgy érzem, nem tudom, merre menjek tovább és nem tudom, mi a megoldás.


Más is tapasztalt hasonlót?



2018. szept. 29. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz leépülni, akkor munkahelyváltás. Befogadni valószínű úgysem foknak, mert túlságosan eltérsz tőlük felfele irányba. Saját tapasztalat.
2018. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Herceg21 válasza:

Minél előbb keres mást. Csak rosszabb az idő haladtával.

Idő után már azt is meggondolod hogy érdemes e beszélgetést indítanod mert úgy is csak hülyének néznek a "nagy tapasztalt profik" . Tapasztalatból mondom.

2018. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!