Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szokjam meg az új...

Hogyan szokjam meg az új munkahelyet?

Figyelt kérdés
Közszférából mentem át egy céghez. A leépítések miatt mentem el. Ott kb semmi munka nem volt de itt hajtanak. Nekem csak annyi kell hogy adjanak fizetést és cserébe bejárok de hagyjanak békén.
2018. szept. 29. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A főnöknek mi abban az üzlet hogy fizetésért cserébe bejársz de nem csinálsz semmit?

Mikor munkanélküli voltam azért szúrta a csőröm amikor belegondoltam hogy a közszféra egyes területein a semmiért kapják a fizetést.

Amúgy fogadd el hogy ezen a területen dolgozni kell. Ha valamit ennek ellenére sem tudsz megszokni akkor lehet hogy az nem a számodra megfelelő munka.

2018. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És a cégnek ebből hogy lesz haszna?

A versenyszféra termelő vagy szolgáltató, tehàt termelni vagy szolgaltatni kell, amihez pedig dolgozni kell.

2018. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ez kell drága, hogy a semmiért kapjon pénzt, de ha nem jön össze minden akkor szokj hozzá, hogy kell dolgozni is egy munkahelyen...
2018. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!