Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti váltanátok munkahelyet a...

Ti váltanátok munkahelyet a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy gyári melóm, ahol napi darabszámban kell folyamatosan nyomatni az egységeket, tudom is jól csinálni, megvan a darabszámunk minden nap, a fizetés végképp nem rossz, túlórákkal szépen tudok keresni. De az utóbbi időben folyamatosan érzem, sokszor ideges, feszült vagyok belül, mintha kicsúszott volna a kezem alól az irányítás, nem találom a boldogságot az életemben és azon töprengek, hogy ez a munka teljesen elveszi az időmet és az energiámat, hogy valami új hobbi vagy szórakozás felé nyissak, helyette arra várok, hogy otthon legyek, ledőljek és hagyjon mindenki békén. 10 éve dolgozom ennél a cégnél, több pozícióban voltam már, de 10 éve nem is volt semmiféle párkapcsolatom, amióta szinte itt vagyok. 30 évesen azért szeretnék tapasztalatokat, élményeket és attól függetlenül, hogy szépen keresek, úgy érzem, lelkileg kiégtem. Tudom, én is hibás vagyok biztosan, hogy sokat idegeskedek, egyre ritkábban megyek ki az emberek közé, de úgy érzem, hogy a munkám miatt lettem így bezárkózva és lerobbanva a vele járó fáradtság és idegeskedések miatt. Ti hasonló helyzetben mit tennétek? Esetleg vannak tapasztalataitok e téren? Érdemes inkább maradni a fizetés miatt, küzdeni érte, esetleg az idegeskedést valahogy kezelni egy szakemberrel, hátha jobb lesz? Vagy továbblépni valószínű kevesebb fizetésért, de viszont egy igen bizonytalan "szebb" jövőért?
2018. szept. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha egyértelműen a munkahely számlájára írható, hogy úgy érzed, kiégtél, akkor válts. De nemásik gyárba menj, hanem kezdj valami teljesen másba! Így lettem gyári munkásból biztonsági őr, abból meg vasutas.
2018. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress másik munkát. Vagy tanulj valamit, akár levelezős vagy esti tagozatos iskolákban.
2018. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig milyen jó kis munkahelyed van. Kár érte. Azt megkérdezhetem hogy mennyi a béred havonta?
2018. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az is megoldás, hogy keresel magadnak valami hobbit. Én például amatőrcsillagászkodok. Segít kilépni a mókuskerékből.
2018. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2018. szept. 8. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a munkának köszönhető ez. Váltanod kéne. A szellemi és a fizikai egészséged fontosabb a pénznél. Mi a szakmád? Nem tudsz benne elhelyezkedni?
2018. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gépésztechnikusként végeztem, de hozzáteszem, melóhelyen nem ebben dolgozom, szinte mindent elfelejtettem, ami a szakmámhoz köthető. Akkor végigcsináltam, megvan a papír róla, de teljesen kiestem a szakmai tudásomból.

A továbbtanuláson viszont sokat agyalok, amit a 2-es válaszoló említett meg, bár nem tudom, meló mellett hogy bírnám, de ez tűnik hosszabb távra tekintve a legkézenfekvőbb megoldásnak. Köszönöm szépen a válaszodat kedves 6-os, ment neked is a zöld pacsi! ;)

2018. szept. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!