Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meki vagy Tesco a jobb munkahely?

Meki vagy Tesco a jobb munkahely?

Figyelt kérdés

Most árufeltöltő vagyok a Sparban, soha többet oda, minden dolgozó bunkó, 1-2 kivétellel, lenézőek a főnökök, ezért jövőhónaptól váltok.

Tudni kell, hogy kicsit fáj nap végére a lábam, de nem vészes, lassan telik az idő.

Lehetősêgem nyílt mekizni, vagy a tescoban kasszázni. A kasszázás kicsit bonyolultnak tűnik, viszont a meki is, állítólag be kell tanulni a.menüket, stb, ja meg a kasszában lehet ülni, de ha elszámolom magam, az aznapi fizetésemnek szevasz, szerintetek melyikbe menjek?

ja, meg a tescoba 900-1200 között van a fizetés, a mekiben 1000-1600ig.

Szerintetek



2018. szept. 30. 10:48
1 2
 11/12 Vree ***** válasza:

Ez olyan kérdés, mint hogy: a jobb vagy a bal lábadat vágnád le inkább? XD Nemtom hány éves vagy, de kell legyen jobb minka, amit el tidsz végezni.

AnnI tippet tudok adni, ha McD-be mész, hogy kicsit kiesőbb helyet nézz (de azért ne puszta közepe ahova busz se jár stb.); akkor egyrészt jobban meg próbál tartani a főnök, mert nincs elég ember, másrészt több az üresjárat, ahol kevesebb a vásárló.

Kasszázni amúgy a McDben is muszáj lesz, azt nem úszod meg. És eséllyel idősebb kolléga fog lopni (nem rágalom, engem megpróbált a kedves betanító megvágni, mert az egy ember-egy kasszakulcs rendszerről nem hallottak).


Komolyan nézz más helyet, akkor is, ha most reménytelennek tűnik. Nekem is sokadszorra jött össze eg normális első állás.

2018. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

En is dolgoztam mindkettőben 2-2 évet, sőt mindkettőn belül több helyen is. Mekiből tényleg kisebb helyet keress, én egy plázásból kerültem át egy kis különállóba, ami sokkal lazább volt ( és menj be előtte Megnézni milyenek a dolgozók, van ahol olyan bunkók már a vásárlókkal is, Hogy sejtheted milyenek egy diákkal...)

Tesco előnye, hogy nem kell naponta hajat mosni (és még utána is olaj azagunak lenni), saját ruha és ha jó pozit fogsz ki ( én pl árellenőr voltam) senkit nem érdekel, hogy mit csinalsz, nekem is kezembe adtak egy tabletet azzal, hogy majd szóljak 8 óra múlva ha végeztem.

2018. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!