Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egészségileg kicsinált a...

Ha egészségileg kicsinált a versenyszféra érdemes közszférában próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Akárhány helyen dolgoztam versenyszférában mindenhol nagy a hajtás, pörgés ezerrel úgy érzem teljesen kizsigerelnek. Műszaki végzettségem van. Pénz annyira nem számít. Már biztos kipróbáltam volna állami céget de ott szökő évente látok meghirdetve olyan pozíciót ami érdekelne.
2018. okt. 1. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A közszféra gyenge idegzetűeknek való. Ott a te helyed.
2018. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy a legtöbb munkahelyen nagy a hajtás.Egyszer nekem volt egy olyan kérdésem hogy nem találok olyan munkahelyet amit birnék meg nagyon kifárasztanak erre olyan válaszok jöttek hogy miért nem tanultam eleget.Pedig tanultam csak egyeseknek mániájuk hogy minden embernek 5 szakmája ,érettsigéje,diplomái stb legyen..
2018. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kozigallas.hu
2018. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen területen dolgozol? Én szoftverfejlesztőként nem érzem azt a nagyon nagy hajtást, amit te. Nyugalomban telnek a munkanapok, jó a hangulat a kollégák közt, egyikünk sem az a fajta, aki ki akarja túrni a másikat.
2018. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közszféra dög unalom, én havi 15-20 kisregényt olvastam ott munkaidőben, másodpercre 8 órát voltunk bent, néha kellett utazni, minden melóm megvolt, mindezt nem sok pénzért.

Amint tudtam visszamentem a versenyszférába, mist meg egyéni vállalkozó vagyok, és nyugi van.

2018. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: gyártást támogatok, több területem is van, sokszor percenként támadnak le a problémáikkal, szóval nem az a nyugalom és béke...
2018. okt. 2. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!