Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegeden milyen jó munkát...

Szegeden milyen jó munkát tudnátok ajánlani egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
Több mint 3 diákszövetségnel érdeklődtem ,de mind csak a Mizo gyárba tudna küldeni...

2018. okt. 1. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mizo-t felejtsd el! A közelébe se menj, ha jót akarsz magadnak.

Kocsmákban nagyon gyakran keresnek pultos/felszolgáló állásra egyetemistákat. Gyakran cserélődik a személyzet.

2018. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ,ilyen rossz lenne a mizo?
2018. okt. 3. 22:57
 13/19 anonim ***** válasza:

Ennyire fontos lenne most dolgoznod?

Mert én a helyedben ráfeküdnék valamelyik keresett nyelvre, és elmennék fél év múlva gyakornokoskodni valamelyik céghez 2x annyi fizetésért, Normális körülmények közé. Én is ezt csináltam inkább.


Már ha programozni szeretnél.


Mizo tényleg kritikán aluli, oda ne menj ha nem muszáj.

Ha rosszul állsz anyagilag , pályázz szoc támra, vagy megint csak azt tudom mondani, hogy tanulj. Infón nem nehéz elérni az ösztöndíj határt.

2018. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoskodni szeretnék, de adom az előző választ.


Ha nem létszükséglet a munka akkor most tanulj és vizsgázz le és fejleszd magad. Következő félévtől/jövőre meg infós szakmában helyezkedj el. Ott 1000-1500as gyakornoki órabér van.



Mekit szokták dicsérni egyébként meg telekom is jól fizet diákmunkához képest. :)

2018. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 vonószenekar válasza:
Nagyon sokan keresnek takarítót, az nem érdekel?
2018. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 wutanfall válasza:
A Mizot felejtsd el, az egy nagyon szar hely, aljadék proliknak. Dolgoztam ott diákként két évet, hát köszönöm, elég volt... Nyugodj meg, biztosan találsz másik diákmelót is.
2018. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az angol nyelvre jövő nyáron szeretnék ráfeküdni az időhiány miatt.Illetve ebből következően gyakornokoskodni is csak a 2.évemtől szeretnék és persze programozó munkakörben.


Takarító végső esetben lennék. Igazából arról van szó,hogy albérletbe vagyok és az albérlet 40!-át a szüleim fizetik ,emellett a fogyasztásomat is ők állják.Viszont ez nem mehet így sokáig mert ,erejük felett támogatnak,ezért is kéne találnom valami munkát,hogy független legyek tőlük.


Mindenesetre jelentkeztem a telekomhoz,ha az bejön akkor oda megyek,ha pedig nem ,akkor fogalmam sincs.. de legvégső esetben sajnos tényleg muszáj a mizóba vagy valami alja helyre mennem..

2018. okt. 7. 18:10
 18/19 A kérdező kommentje:
albérletben*, 40%-át*
2018. okt. 7. 18:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Telekom nem rossz, de közben törődj a tanulással, programozással, mert hosszú távon mérhetetlenül kifizetődőbb. Nem csak pénzben hanem intellektuálisan is más szint.
2018. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!