Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire megbízhatatlan és pofátlan a szobafestők nagy része?

Figyelt kérdés
Hétfőn egy baleset miatt 1 liter kávé borult az irodánkban az egyik falra. Szerencsére senki nem sérült meg a festésen kívül. Apa azt gondolta, hogy intéz gyorsan egy festőt mert nem túl nagy a helyiség és akkor festessük ki az egészet. Ennek az lett a vége, hogy Hétfőn kora délután elkezdtünk festőt keresni. A leggyakoribb opciók azok volták már amikor felvették a telefont, hogy "hát meg lehet oldani, úgy 2 esetleg 3 hét múlva" jó leterheltek ezt meg lehet érteni, "Persze megoldjuk főnök ha hoznak festéket akkor 40.000FT meg a kiszállási" ezzel az ajánlattal nem akartunk élni. Mikor végre találtunk valakit aki szerintünk ésszerű áron dolgozik és normálisan tud beszélni, egyszerűen nem jött el a megbeszélt kedd délre, kedd 15:30-ra és hát neki most a megbeszéltekkel ellentétben a szerda sem a legoptimálisabb. Így mivel nem találtunk normális szobafestőt megvárjuk még ma mindenki végez az irodában. Aztán kifestünk mi. Ti is jártatok hasonló módon? Szerintetek miért alakulhatott ki ez a szituáció?

2018. okt. 4. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen az ember, nem azert mert szobafesto, hanem mert ember.

Igen a jo festok dragan dolgoznak, de nem fognak semmit sem osszecsepegtetni, nem lesz a festek foltos.csikos, a felmerulo problemakat konnyen megoldja.

Te caak leusz a sarokba es nezed, hogy 2ora munkaert mennyit fizettel ki.

Szerintem az irodaban dolgozokkal ki lehet festeni egy munkanap csapatepites neven, pizza pia..

2018. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

A hiba föként bennetek van!

Egyészt a jó szakember nem otthon ül és ar, hoyg hátha keresi valaki, hanem van egy csomó munkája, amiket nem fog a kedvetekért elhalasztani, mert nektek "azonnal" kell a festés.

Másrészt, ha sürgösen el akarjátok végeztetni a munkát, az több költség, ebbe a kiszállási díj meg sürgösségi pótlék (plusz ár) beletartozik.

Harmadszor, ha egy "olcsó" valakit fogadtok meg, az garantáltan azért olcsó, mert nem tud rendesen dolgozni, megbízhatatlan, vagy mindkettö.


Szóval ha tényleg normális munkát akartatok volna, akkor tudomásul veszitek, hogy az nem ingyen (vagy majdnem ingyen) van és nem azonnal!

2018. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2 Képzeld el tudom, hogy a jó szakemberek nem otthon ülnek és várják a hívásunkat mint egy szerelmes tinédzser.

Mert annyi nagyobb munkájuk van, hogy mint bebizonyosodott nem tudnak minket időben elvállalni.

Tudom, hogy a jó munkáért fizetni kell de egy nem egész napos munkáért ilyen téren én nem tartok releváns összegnek 40.000 Forintot + 7.000-10.000 Ft kiszállási díjat + 6.000-8.000 Ft, ez így 55.000 Ft körül van úgy, hogy a festéket még nekem kell beszerezni.

2018. okt. 4. 08:04
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ti nagyon álomvilágban éltek. :D Mi is újítottuk fel a házat, alig találtunk valakit, aki elvállalta volna, mert úgy be vannak táblázva a festők és kőművesek is. Nem hepciáskodni kell...
2018. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Melles irodáról van szó. Ennyire csóró és sóher a kedves vállalkozó? Menj már, akkor üljetek a kávés falú putriban. :D Te balf...
2018. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Mit pattogtok, proletarok? Igenis pofatlan, mennyi penzt elkernek par ora munkaert, kozben a szakik nagy szazaleka valojaban kokler, aki b*szik a munkaja minosegere.
2018. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

A jó szakember honapokra be van táblazva es drága....

Az azoonali, nekunk most azonnal kell festést meg kell fizetni, vagy ilyen kóklerekre bízni....

2018. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha festő lennék én is a márazonnal,degyereideizibe hozzáállásért valami pofátlan árat mondanék. Inkább fessetek magatok, ha még szaki kell, akkor várjátok meg. Amúgy érdemes ma már mosható festéket kapni, igaz drágább, de hosszútávon az ilyen balesetekre jó megoldás.
2018. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ez lett az eredménye annak, hogy ma már "minden hülyének" diplomája van és az az életcéljuk, hogy nagy fizetésért aktákat tologassananak egy légkondis szobában.

A fizikai munkát végző szakembereket meg lenézik, miközben saját maguk, még egy égőt sem tudnak kicserélni.

Azután meg csodálkoznak, hogy az általuk annyira lenézett szakik, megkérik az árát a munkájuknak és nem azonnal ugranak.

Lesz még egy-két csalódásod az életben úgy látom.

2018. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

" Képzeld el tudom... "


Ha ilyen kioktató hangnem beszéltél a mesterekkel is nem csodálkozom, hogy elhajtottak.

2018. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!