Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiközösítenek ez elapján...

Kiközösítenek ez elapján szerintetek?

Figyelt kérdés

2 éve ugyanannál a cégnél dolgozom de elég sokat ingáztam több pozició közt is amolyan ahol épp kellettem odaraktak mert birka türelmem van s kb mindenhez konyítottam valamennyit. Most egy új vegyes továbbképzésre járok egy új kolléga nõvel aki elég harsány, kissé alpári, negatív, lehúzza az embert s szerintem engem utál. Csendes vagyok, inkább figyelek, olvasok, nyugodtan beszélgetek. Megbetegedtem több másik kollégával de elég komoly kellemetlen szagúverejtékezéssel s a köhögéskor inkotencia probrémával jár amivel már nem tudtam tovább otthon maradni mert az állásom a tét, sajnos hiába a gyógyszer,intimtorna orvos, pihenés, alternatív gyógyászat. Tuti észrevette hiába a betét, váltás fehérnemû, ugyanolyan aznapi váltás nadrág, 4-5 zuhany naponta, parfüm. Távolságot nem tudom tartani mert napi 8 órát többször egy teremben vagyunk egymás mellett ülve. Tudom hogy érzi s ennek harsány jelét is adja, már máshova akar ülni, ablakot nyittat, összecsippenti az orrát s cinkosan hunyorog másokra nem is szól hozzám vagy csak agresszívan s fél bunkó megjegyzések pl megkérték üljön le mellém erre a válasza hogy"Na majd erre kettesben mondani fog valamit stb"

Bárkivel beszélgetek nem adja jelét éreznének bármit is de valahogy megváltoztak, kerülnek, nem keresik a társaságom max egy két ember többi ezzel a nõvel beszélget.

Nem akarom, hogy megalázzon s ellehetetlenítsen, ez egy nagy cég s mindenfele megy egy ilyen pletyka., elég lealázó számomra a betegség is.

Ti mit tennétek a helyemben?

Már a munkám is kritizálja, lenézi alaptalanul.



2018. okt. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen betegség ez, amire nincs gyógyszer, gyógymód?
2018. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdõdõ tüdõgyulladás. Annyira ingerlõ a sok köhögés, hogy már nem tudom emyhíteni cukorkával, szorupoal. Keveset iszom, gyakran megyek mosdóba is elkerüljem de nemtudom.
2018. okt. 5. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az állásod a tét?
2018. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladásnak mi köze az intimtorna orvoshoz? Menj táppénzre, egy munkahely sem éri meg, hogy az egészségeddel játsz. Pihenj inkább.
2018. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!