Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan utálnak azért a...

Jogosan utálnak azért a kollégák, mert nem járok be szünetben a közös helységbe?

Figyelt kérdés

Egyébként a munkakör maga olyan, hogy az ember a szünetén kívül egyedül van. Én a szünetem is egyedül szeretem tölteni, zenét hallgatok, sorozatot nézek, ilyenek.

Nem azért mert utálom őket, egyszerűen csak kicsit magamnak való vagyok.

A munkát mindig megfelelően elvégzem, és szeretem is.


2018. okt. 5. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Es mibol gondolod hogy utalnak? Kosebbsegi komplexus erzesed van vagy ugy erzed KENE de nem akarsz, vagy ha meglatnak gyulolkodo szavakat dobalnak feled ?
2018. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálnak, csak nem értenek. Esetleg azt gondolják te direkt kerülöd őket, mert te többnek érzed magad náluk... legalább is engem ezért utáltak. Azt hitték beképzelt vagyok meg nem beszélgetek velük mert én utálom őket, jobbnak érzem magam náluk. Ami egyik sem igaz, de nekik így jött le.

Esetleg néha beszélgess is, nem kell mindig, csak legalább megismerjenek kicsit. Mert jelenleg csak egy embert látnak aki kerüli őket...

2018. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy nem utálnak, de senki sem tud mit kezdeni egy olyan emberrel, aki "magának való". Ha zavar a dolog, akkor próbálj kicsit nyitni, pl. kérdezz rá, hogy csatlakozhatsz-e hozzájuk ebédelni.
2018. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megmondanám nekik, hogy nem vagyok társasági ember, ezért nem kívánok haverkodni. Magyarán általában véve ilyen vagyok, nem velük van problémám. Ha ezt nem fogadják el, és fúrni kezdenek, akkor meg mennék a főnökhöz.
2018. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is egyedul toltom a szunetemet altalaban, nem erzem, hogy barki utalna ezert. Mondjuk en szuneten kivul kommunikalok bent mindenkivel, csak szunetben vonulok el magamban.
2018. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!