Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit érdemes mondani részmunkai...

Mit érdemes mondani részmunkaidős munkáltatónak, aki azt kérdezi, hogy van-e másik munkahelyem?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam eddig, ha azt mondtam, hogy igen, akkor nagyon keveset fizettek, illetve nem tartották be az ígéretüket a fizetést illetően, precíz munkám után sem. Ha azt mondtam, hogy nincs más munkám, akkor egy amúgyis gyengén fizető munkát nyolc vagy több órában toltak (volna) rám, terepre is küldve, stb

Mi lenne egy optimális válasz? Előre is köszönöm :)



2018. okt. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nincsen másik részmunkaidős állásod, mert ápolnod kell egy rokonodat vagy vigyázni egy gyerekre.


Amennyiben a munkáltató nem tisztességes veled szemben, tőled sem várható el, hogy őszinte legyél.

2018. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig őszintén megmondtam, hogy igen, de alapból úgy jelentkeztem rá, hogy az is részmunkaidősnek volt meghirdetve.

Hozzátettem ilyenkor, hogy a másikat hétvégén szoktam csinálni, így nem zavarna bele a hétköznapi heti 20 órámba.

2018. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van. De a legtöbb azért nem szereti az ilyet, mert valszeg onnan itt keresnének örökké, innen meg ott, és a szabadságokkal is bajos leszel, meg a túlóráztatásokkal, helyettesítésekkel is.
2018. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És azt se mindegyik érti meg, hogy ha 4 órát dolgozol a cégnek, akkor az 4 óra, s nem több, és nem, nem vagy hajlandó hazavinni a q. céges telefont, meg a rádsózott határidős papírmunkát amit lehetetlen a kiadott időben befejezni.
2018. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!