Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem vagytok amiatt elkesere...

Ti nem vagytok amiatt elkeseredve hogy az átlag ember életéből túl sok megy el munkára?

Figyelt kérdés

Csak egyszer él mindenki!


Szerintem ki lehetne már végre egy normális gazdasági rendszert találni, így is rengeteg volt ami nem jött be!



2018. okt. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kitalálni, előbb-utóbb nem tudnak elég munkát találni az embereknek, állítólag most is értelmetlen sok munka.

Addig nem tudom, mire gondolsz, a munkahelyek nem poénból vannak, sokukra szükség van. Sokan persze alig dolgoznak egész nap, nálunk anno 1-2 órányi munka miatt kellett bemennem 8 órára, ez nem volt ideális s vannak munkák, ahol a lényeg, hogy ott legyen az ember, ha kell. Miközben mások 8 órán át konkrétan fókuszálnak, kemény fizikai munkát végeznek... De azt mindenki tudja, hogy az élet nem fair, erről felelsleges megint írogatni.


Ideális esetben az ember olyan munkát végez, amit szeret s amivel fejlődik. Én anno nagyon jól éreztem magam (s persze a nap zömében neteztem, ha épp nem volt elég munka, bár az is fárasztó), aztán elmásztak a dolgok s mondhatom, munka nélkül a lehető legrosszabb, még időm is kevesebb van mindenre, nem értem, de borzasztó. Attól még a szalagmunkásoknak szörnyű lehet s vannak még rossz munkahelyek bőven.

2018. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy igazad van.


Én most heti 5 nap járok be.


Mondjuk ezt akár vállalnám is csak, mondjuk délben lépnék le dolgomra, nem lenne rossz.


Fizetés ezért napi 100.000 kézbe és már ok. is lenne a dolog.

2018. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem,nem vagyok elkeseredve.

A felnőtt emberek élete a munkáról szól és a családjuk eltartásáról.

2018. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 éven át voltam eltartott, 1 éve dolgozok. A munkával nem is lenne bajom, de utálom hogy 6-ra érek haza, és sem időm, sem kedvem nincs már ilyenkor másra :(.
2018. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, fel is mondtam!
2018. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút elkeseredtem, ezért lettem vállalkozó. A pénz még nem vet fel, és kevesebbet sem dolgozom, de legalább én osztom be az időmet, és ez is valami. Meg van remény arra, hogy sokkal jobb lesz, míg egy munkahelyre ez nem igaz.
2018. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy picit igen, de ha látom, hogy azok, akik nem dolgoznak és már feladták, és látom, hogy mit csinálnak/hogyan élnek, akkor inkább azt gondolom, hogy így jobb.

Az sem jó, ha van valakinek családja, de annyira belevetekszik a munkába (a pínz hajszolásába), hogy elfelejti, hogy pl.: neki gyereke született. Na ezek is kiakasztóak.

2018. okt. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!