Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaptál már rossz hírt munkahel...

Kaptál már rossz hírt munkahelyen, hogyan kezelted a dolgot?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Munkaidő letelte után azonnal elkezdtem intezkedni. De attól függ milyen rossz hír, mert pl. ne adj isten haláleset akkor azonnal eljövök nem téma de csak ha enyhe rossz hír akkor ráér intezkedni utana is.
2018. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Ja, már sokszor: amikor kirúgtak. Hogy kezeltem? Sehogy, vállat vontam és kész. Egy esetben leosztottam a görény főnököt, de amúgy semmi különös.
2018. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2: Nyilván nem erre gondol, hanem munkával össze nem függő rossz hírekre.
2018. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?


Volt amikor kirúgtak egy helyről 2 hónap múlva.


Félrehívott egy csávó és mondta ennyi volt, lehet hazamenni.


Mondom ok. azt hazamentem.


Annyira nem izgat már, régen volt, most van állásom, visszatekintve inkább vicces mint érdekelne a dolog.

2018. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem velem történt, de kollégám kapott egy telefonhívást, meghalt az édesapja, sírva fakadt mindenki előtt és pár perc múlva eltűnt, hogy intézkedjen.
2018. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a kollégám igen; amikor még betanuláson voltam az előző helyen volt egy srác akit kirúgtak és bejött a tréning szobába elbúcsúzni és a tréner és előttünk sírt, majd kirohant. Csodálkoztunk is, hogy szabadon sétálgat kirúgás után.
2018. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindkettő érdekel, bár eredetileg tényleg a rossz hír családról dologra gondoltam.


Utolsó válaszoló, ez szomorú.

2018. okt. 21. 15:32
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Orvosi vizsgálat eredménye miatt pont melóba hívtak. Ketten vagyunk kolleganőmmel egy irodába. Észrevette h vmi van, kérdezett, nem bírtam kibukott belőlem. Percekig csak sírtam a vállán.

Azóta sajnos neki is jött be rossz hír, amikor én vigasztaltam.

Másnak nem mondtam el, ha észre is vették h sírtam, nem tették szóvá.

2018. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
7: Balázska, legalább a más kérdését ne szemeteld már tele a kamusztorijaiddal!
2018. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Tizes; vááá tényleg most esett le, hogy Ő csak Balázska lehet! És be is dőltem neki :D
2018. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!