Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Október 31-én be szoktatok Ti...

Október 31-én be szoktatok Ti vagy be szokott valamelyik kollégátok öltözni jelmezbe?

Figyelt kérdés

(A Mikulás húzáson kívül lenne még ez az egy kérdésem és elnézést, hogy két kérdést is betettem ebbe a kategóriába!)


1. Ha igen, verseny is van belőle? Ez csapaton vagy irodán belüli vagy egész céges verseny? Mi szokott lenni a nyeremény?

2. Halloween-i ünnepség van a munkahelyeteken? A cég biztosítja az ételt/italt vagy Ti viszitek közösen és csapatonként vagy irodánként van ahol van buli van ahol nincs?



2018. okt. 22. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem, de nem is dolgoznék olyan modoros, gáz helyen, ahol ilyesmit erőltetnek a dolgozóra.

A legtöbb esetben ui. van pár túlbuzgó hangadó (Cintiácska a recepcióról, Icuka a hr-ről meg Béla a s....gnyalóktól) akik ezt forszírozzák, csak hogy jó pontot szerezzenek a főnökségnél a "közösségépítéssel". A többi melós meg szívja a fogát, és pokolba kívánja az egész giccsparádét, de szólni nem mer, hogy hagyják a pitsába ezt a marhaságot.

2018. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Nah, még csak az kéne hogy a vacak fizunkat ilyen baromságokra verjük el...

Hál' Istennek nem, és szerintem egész Magyarisztánban ti vagytok egyedül ilyenek. Néhány ovit leszámítva, ahol a kölykök miatt kell a műsör...

2018. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem, és nem is hiányzik ez a bohóckodás.
2018. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Még csak az kéne!
2018. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Senki nem öltözik be, meg majomkodik (mármint nem jobban, mint egyébként), mert az óvodába való, amiről te kérdezel, az meg egy munkahely .


A ki mit tudnak Dévényi bácsival meg szintén vége van, úgyhogy nem kell verseny azok közé, akik az év 365 napján egyébként is sz*rrá tapossák egymást.


Okt 31-én én minél hamarabb húzok el a "munka"helyemről, és megkérdezem a főnököt, hogy most is 10 napig fogtok ülni a pénzemen, mielőtt utaljátok?


Sf

2018. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

1-es


Én szoltam az ilyen giccsm*jomnak, hogy most sem és soha többet nem megyek az ilyen perverz, lenéző és óvodás rendezvényeidre, hagyjál békén.


Az volt a válasz, hogy "kötelező csapatépítő".

Mire megkérdetem, hogy mire tudsz te engem munkaidőn kívül kötelezni??


Nem volt válasz (meghaladta a feltalaló értelmi képességeit)

2018. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!