Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarorszagon lehetek muszakv...

Magyarorszagon lehetek muszakvezeto?

Figyelt kérdés

Jelenleg Angliaban dolgozok egy raktarhazban, ahol bekerultem egy next nevezetu programba. Lenyegen annyit jelent hogy muszakvezeto munkat csinalok olyan berert mint a sima melosok.


Csaladi ugyek miatt ugy jott ki hogy haza kell koltoznom 3honapon belul, igy otthoni lehetosegek utan nezelodok.


A kerdesem az lenne hogy ezzel a munkakorrel amit jelenleg csinalok otthon lehetek valahol muszakvezeto? Errol kernem kell valami papirt? Vagy eleg ha mondom hogy ilyen munkakort toltottem be es van tapasztalatom ebben?


Leginkabb a Hatvan es kornyeke johet szoba mint pl bosch, carrier, samsung, jasz plasztik stb...



2018. okt. 23. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van protekciód akkor igen amúgy kevés rá az esély.
2018. okt. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz, a legtöbb helyre még az érettségi is elég. Még ha nem is sűrűn, de szoktam látni műszakvezetői állást a Profession.hu-n, még Hatvan környékén is. Persze azért nem árt, ha az érettségi mellett van valami műszaki végzettséged is.
2018. okt. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az erettsegi elvegzese utan jottem ki Angliaba mar lassan 6eve, de senki sem kerdezte meg tolem itt milyen vegzettsegem van. Kezdtem sima dolgozokent, majd kaptam egy jobb munkat ahol adminisztraciot csinaltam logisztikaval kapcsolatban es onnan kerult at a next projektbe. Ha pl egy muszakvezeto felmond vagy elkuldik akkor en kerulok a helyere de akkor mar rendes muszakvezetoi fizetesert.


Protekcio nelkul akkor ne is almodozzak ilyenrol?

2018. okt. 24. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van műszakvezetői tapasztalatod, szóval igen, ha látsz olyan műszakvezetői állást, ahol elég az érettségi, akkor jelentkezz. Még meg is kaphatod.
2018. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdemes kérni a jelenlegi munkáltatómtól valami igazolást? Vagy elég ha az önéletrajzomba bele írom? Itt Angliában kicsit másképp mennek a dolgok és elég fura lenne ilyennel oda állítani, főleg hogy ugye csak angol nyelven tudja kiadni.
2018. okt. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!