Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkalehetőségeket...

Milyen munkalehetőségeket nézzek ami részmunkaidős?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 órát dolgoznék még.

Sajnos parkoló takarítás állások beteltek, újságkihordó betelt.

Valami hasonlót keresek. Nem tudom hogy milyen munkát végeznék.


Biztos vannak olyan munkalehetőségek amikre keresnek embereket és még nem halottam róla. Köszönöm előre is a tanácsokat.


Sajnos olyan anyagi helyzetbe kerültem hogy egy havi 15000-el több kell.



2018. okt. 28. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress takarítói állásokat, sok helyre vesznek fel részmunkaidőbe ha késő délutáni órákban kell irodát, vagy üzletet takarítani. Esetleg óvodákban, iskolákban is próbálkozhatsz, vagy menj el a helyi önkormányzathoz érdeklődni hogy alkalmi munkák adódnak-e náluk valahogy.

Esetleg bepróbálkozhatsz kocsmákban is, sok helyre keresnek pultost 4-6 órára. Esetleg ha rendelkezel jogosítvánnyal próbálkozhatsz pizza futárkodással is ahol adnak céges autót a feneked alá. Húgom is csinálja ásod állásban, ő nincs rászorulva, csak a plusz pénz neki is jól jön későbbre, mert ő arra gyűjt hogy nyelvet tanulhasson.

2018. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az önkormányzatnál megpróbálkozom.
2018. okt. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!