Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt és jelenlegi mekisek! Az...

Volt és jelenlegi mekisek! Az alábbiakat egy válaszban olvastam. Igazak szerintetek ezek? Mennyiben értetek egyet?

Figyelt kérdés

"1000 bruttó körül van. Először valószínűleg konyházni fogsz tanulni, de sajnos a takarítás is hamar eljön.

Amúgy nem javaslom. Megalázó, főnökösködő bánásmód, rossz fizetés, ha szimpi vagy jól bánnak veled, ha nem akkor megaláznak, piszkálnak. És panaszt se tudsz tenni sehol, mert a mcdonalds központban sz@rnak a te panaszaidra, visszamondják a panaszodat annak aki ellen tetted, és együtt röhögnek rajtad és rúgnak ki. 5 mekin vagyok túl, tudom mit beszélek. 2 helyre ne menj semmiképp : a nyugati téri és a széll kálmán téri mcdonaldsba. Ezekre fokozottan igazak a fentebb leírtak."



2018. okt. 29. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ennyire rosszúl bánnak az emberekkel? Nálunk MCdonaldsba normálisan bánnak a munkásokkal,nyugodt és laza a légkör.😊 Mint egy család.

☆Szerbia☆

2018. okt. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Igaz. De ez ugyanúgy igaz a magyar munkahelyek 99%-ára is.
2018. okt. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz a magyarmunkahelyek 99%ára. Vagy mindbe voltál? :D
2018. okt. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Valószínüleg az adott válaszoló összeférhetetlen vagy nagyképü valaki és ezért küldik el mindenhonnan
2018. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ahol én voltam, ott engem kasszába dobtak be először. A fizu tényleg ott volt, 1000 bruttó, de mondtak hogy két hónap után emelnek :)

A légkör. Velem kedvesek és segítőkészek voltak. Egészen addig míg szóltam, hogy bocsánat, de beteg lettem. Hát :D utána kirúgtak, amiért betegen nem mentem be dolgozni.

Amúgy ettől eltekintve én szerettem. A fizu is jó volt. Egyetlen mekiben dolgoztam, csak arról tudok nyilatkozni :)

Heves megye

2018. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

#3:

Te tejbetök vigyori, nem mindenki olyan szerencsés, mint te.

2018. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a valaszt az en kerdesemhez irtàk😂😂😂
2018. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Igaz. A szart is kihajtják belőled minimálbérért. Ha éppen nem kell termelni, akkor azonnal takarítani kell, a 20 perces szünetet le kell dolgozni, ezen kívül járna, kétszer 5 perces ivószünet, ami kb mindig elmarad, de ki is van emelve nagybetűkkel, hogy csak adható, nem kötelező, úgyhogy gyakorlatilag szünet sincs.
2018. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz minden sor. Egy ezres bruttóban, diákoknak 950(de ők az adókedvezmény miatt többet kapnak nettóban, hiába kevesebb), a munka vállalható, simán ki lehet bírni, kivéve a kasszázást. A kiéhezett vevők sokszor furán viselkednek, ez igaz is. Az első napomon ezen hangosan felröhögtem, hogy gyárilag benne volt a mekis oktató videóban. :D Ha szimpatikus vagy, barátkozó típus, akkor jó lesz. Ha nem vagy beszédes, a régebbi dolgozók kinéznek maguknak, és a maradék életkedvedet is elveszik. A hátad mögött jót nevetnek. Nem tolerálják az újakat a régi, összeszokott dolgozók. Ha bénázol, akkor mindenki támad, de ha jól csinálod, le se sz@rnak. Egy dicséretazért, vagy elismerés jól esne, de csak a hibát látják, keresik benned. Megesznek téged reggeli menüvel, baconos toast-al a 20 perces kajaszünetben, amit le kell dolgoznod.:)


De lehet, hogy csak abban a mekiben van így, ahol én vagyok. Ha nincs más lehetőség hasonló fiúval, egy próbát megér. 3 hónapig próbaidőn vagy, bármikor felmondhatsz indoklás nélkül.

2018. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*fizuval a szövegjavító kijavított, a szóköz hibát bezzeg.. na mind1, sok sikert kívánok neked!
2018. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!