Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vettèl már saját pénzeden...

Vettèl már saját pénzeden munkaruházatot?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Aztán bevittem a számlát az ügyvezetőnek ő meg kifizette. Nekem is jobb volt így, mert annyit próbáltam amennyit akartam, meg a cégnek is egyszerűbb.
2018. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Védőkesztyűt, mert nem adtak, és tiszta sebes volt a kezem nélküle. Csak pár hetet dolgoztam ott, nem ért annyit, hogy ügyet csináljak belőle.
2018. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férjem magának veszi. Nincsen egyébként a cég részéről elvárás, hogy miben dolgozzon, így hivatalosan nincs is munkaruha. Viszont ő így érzi jól magát.
2018. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, mivel a munkáltató nem köteles munkaruházatot biztosítani (csak védőruházatot)
2018. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem azért mert nem adtak, hanem mert nem tetszett. Egy sima fehér pólót meg köpenyt kaptunk, de az nem az én stílusom, és a látogatók előtt nem akartam úgy mutatkozni. Így vettem bentre fehér blúzt, a köpeny még-még elment, úgyhogy azzal megbékéltem, a pólót meg hazavittem ablakmosó rongynak.
2018. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Munkacipőt, a cég ad ugyan acélbetétes bakancsot, de az szarminőségű, viszont van lehetőség rá, hogy én megveszem, azt ami nekem tetszik(és megfelel az előírásoknak), és egy részét a cég kifizeti(annyit, amennyibe az a bakancs kerülne, amit ők adnának), csak számla kell róla.
2018. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp forditva, a cegtol kapok minden evben teljes felszerelest, egy ido utan mar eladtam ami pluszba volt.
2018. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, de apám igen, igaz otthonra, ilyen kezes lábast amit az építkezéseken, karbantartók stb. viselnek, hogy tudjon az udvaron dolgozni és kéznél legyenek a kisebb dolgok, szerszámok.
2018. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én félévente bemegyek egy megbeszélésre ott eldöntjük mekkora keretet kapjunk a céges kártyán ruházkodásra és utána legalább egy hétig keresem a megfelelő ruhákat mert amik kellenek. Mindenkinek egyszerűbb így.

Pro tipp: Ha valaki befizeti magát és a párját nyaralásra a ruházatra szánt céges pénzből azt kirugják. Csak szólok mert Éva nem tudta. Ne legyél olyan minr

Éva!

2018. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vettem, kifizették volna, de 5000 forintért nem akartam szarakodni a nettó 550k mellett

Félcipőt adtak amúgy, én meg csak bakancsot hordok, cipőben fáj a bokám

2018. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!