Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális az ha...

Mennyire normális az ha munkatársak, főnökök a saját sztresszességüket át akarják adni neked?

Figyelt kérdés
Például én mindig nyugodt vagyok amikor bemegyek de folyamatosan mintha ezt el akarnák rontani és stresszelni. Szerintem ez nem fer.
2018. okt. 10. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudni kell őket kezelni, és észhez téríteni. Ha én ilyet tapasztalok valakitől a melóhelyen, már ismerem őket annyira, hogy kit hogyan kell kezelni. Az egyikkel elég, ha beszélgetek. Hagyom, hogy végigmondja a sirámait, és még tanácsra sincs szüksége, jó, ha valaki meghallgatja. A másiknak csoki kell a büféből meg kávé :D (én is szoktam kapni, ha szr napom van :) ) A harmadikat meg kell nevettetni és éreztetni, hogy nem akkora a baj, mint gondolná.
2018. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még egyetem elvégzése után az első munkahelyemen voltak ilyenek a kollégák és a munkatársaim mert a kevés fizu sok munkáért felállásra így reagáltak. Elérték hogy csupán 2 hét alatt fizikailag és lelkileg összeomlottam és fel is mondtam, mert új helyet találtam.
2018. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Teljesen normális, az emberi természet része. Meg kell tanulni kezelni.
2018. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3


Nem tudok higgadt maradni ha folyton bombáznak az ingerültsegükkel, csak elküldeni tudom őket melegebb éghajlatra, de akkor meg bepanaszolnak.

2018. okt. 10. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én pont az alkalmazottaknál tapasztaltam ezt, állandóan hisztiznek, lusták, nem akarnak dolgozni, meg lopnak is - persze a fizetésük is "alacsony".
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"csak elküldeni tudom őket melegebb éghajlatra"


Vagyis te pont olyan ingerült vagy, mint ők. Ha te valóban mindig nyugodt lennél, akkor leperegne rólad a többiek ingerültsége.

2018. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:


Teljesen normális, az emberi természet része. Meg kell tanulni kezelni.


***


Nem egészen, mert nem mindegy, hogy milyen gyakori.


Ternmészetesen elkerülhetetlen a kifakadás. Mondjulk a főnöknekj épp rossz napja van vagy a beosztott tesz egy olyan bakit, amivel az egész céget bajba sodorhatja és megrémül a főnök, esetleg a kollégáknak jön ki úgy a lépés, hogy felkapják a vizet.


Belefér hogy 2-3 havonta pl van egy csete-paté és rákiabál egyik ember a másikra. Elkerülhetetlen és aki emiatt fakad ki annak tényleg vváltopztatnia kell a felfogásán. Utána szokott általában lenni bocsánatkérés, de ha ez elmarad, se dől össze a világ.


Viszont az tényleg elfogadhatatlan és felháborító, hogy napi szinten megy a szidalmazás, kiabálás, energia elszívás, és már akkor kezdődik, amikor az épületbe érve még le se vetted a kabátod, illetve tart a munkaidőd végéig.

2018. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:

ma 13:56


Az valóban nem normális, én a kérdésből nem azt vettem le, hogy ennyire durva lenne a helyzet.

2018. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Andizsuzsi <3 Ez a szívecske a tiéd!!!!!
2018. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyet tapasztalsz, képzeld el az illetőt ahogy felszögelik a keresztre, ahogy az Úr Jézus Krisztusunkat a zsidók.


Szóval a zsidók kereszre szögelik, arra gondolj. A benned élő képek, nem is tudod milyen nagy hatással vannak másokra. A képek, nem a gondolatok.


Figyeld meg a tested jelzéseit, valakitől a gyomrod fájdul meg, pedig egy szót sem szólt. Valakitől a fejed...


Egyszóval, ha alkalmazod a fent leírt képi technikát, nem leszel a célpontja az illetőnek, mert azután mindig rosszul érzi magát, ha rajtad tölti ki el.bas.zott életét.

2018. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!