Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több olyan munka kellene ahol...

Több olyan munka kellene ahol egyedül lehetne dolgozni?

Figyelt kérdés

Aki a kereskedelembe dolgozik tudja, hogy az emberek többsége hülye és leginkább ez a munkatársakra vonatkozik. Primitív, frusztrált, senkiháziak, és mindegy milyen munkáról van szó, ahol "közösség" van ott mindenhol ez a jellemző.


A probléma még, hogy az alacsonyabbrendűek lehuzhatnak az alacsony szintjükre is ha sokat vagy velük, aki meg nem enged a "közösségnek" annak mindennapi szenvedés minden perc a munkában.

Ezért a kommentekbe olyan válaszok legyenek, hogy milyen egyedüli munkák lehetnek. Az általános dumákra nincs szükség. A sablon "emberek" úgyse tudnak normális választ adni. Ez a kérdés olyan embereknek szól, akik nem tudnak vállalkozni, vagy nem akarnak, és lehetőleg minél kevesebb emberel akarnak érintkezni és nekik lenne segítség az értelmes javaslatok. ( én tudok ilyet de talán hallok új lehetőségeket, bár kicsi rá itt az esély)



2018. okt. 31. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Villamos vezető esetleg; egy fülkében ülsz, a kutya nem szól Hozzád, amíg A pontból B-be elviszed a járművet, ha túl vagy a betanuláson, nincs melletted kolléga az út alatt.
2018. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(ugyanígy metró vezető, illetve hasonló járművek, ahol az utasok nem tudnak szóváltásba kerülni Veled és jól el vagy szeparálva, lehetőleg kolléga mentesen)
2018. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Portás, éjjeliőr. Fordító.
2018. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jó ötleteket adtál!


Sokaknak szerintem az már nagy segítség lenne, hogy a műszak többségében nem liheg a kolléga a nyakába a hülyeségeivel vagy a főnök.


Persze sajnos a pihenők idején biztos lenne egy-két idióta aki nem tudná befogni a pofáját és eltakarodva tisztelni a másikat, és felfognia, hogy valaki nem akar társalogni és érintkezni vele semmilyen formában... de ez még mindig jobb lehetőség mint az általános munkakörnyezeteknél...


Hasonló jó javaslatok jöhetnek még és köszi mégegyszer!

2018. okt. 31. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,teljesen megértelek.


Sajnos az emberek többség,nyilván helytől is függ baromi primitív.

Ráadásul a munkahelyi stresszből adódóan még kötekedőek is.


Édesanyám most egy gyárban dolgozik,és amiket mesél,hogy miféle szúrkálódások mennek,meg amiket egymástól kérdeznek emberek,pl belemennek magánéletükbe,stb,számomra nonszensz.


Csapatban csak akkor lehet dolgozni,ha az adott embereknek van egy alap intelligenciája.

Értelmiségi helyeken általában a többség ilyen,de ott sem mindenhol.

És igen,mindig a csordaszellem érvényesül.

Csak,aki nem olyan nem tud sokáig szerepet játszani.


Édesanyám is a kereskedelemben dolgozott és pont ezért váltott,de sajnos,ahol dolgozik ott is ez megy.

2018. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Értelmiségi munkahelyeken sincs kivétel. Irodában dolgoztam, diplomások közt. Tárgyi tudásán kívül semmi se volt, de a rosszindulat, a kibeszélés ment neki. :)


Sajna én nem tudok ilyen munkát, de szívesen dolgoznék olyan helyen, ahol nincsenek körülöttem emberek, max. még egy.

Éjszakai recepciós talán? Állatmenhely. Igaz, ott nem egyedül dolgozol feltétlen, de azért egy állatbarát ember más. Erről eszembe jutott az állatorvos. Dohányboltos, őket is egyedül láttam eddig dolgozni. Otthoni munkák.

2018. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A diploma nem egyenlő az intelligenciával és manapság a hozzáértést sem garantálja a papír.


Azt jól mondod, hogy intelligenciára lenne szükség a csapatmunkánál, de a többségnek egy "közösség" esetében "minden" van csak intelligencia nincs. Ezért lehet az emberek többségére azt mondani, hogy hülye és kihalásra érett :)


Egyébként ismerem az úgymond "értelmiségi" köröket és egy salátának is több esze van ( tsz kevés kivétel). Közösségben pofáznak azok is és akkor is mikor tudják, hogy nem tudnak beszélni, szar a viccük is, és igazából minden rossz amit mondanak és csak idegesítik a másikat. Persze annyira nem érthetetlen, mert ahogy beszéltük intelligenciára lenne szükség ahhoz, hogy felismerjék a hülyeségüket, rosszindulatukat, tiszteletlenségüket és hálátlanságukat. A magány "élvezéséhez" is kell egyfajta intelligencia. Nah de egy állat is tudja természetesen, hogy mikor kell félre vonulni, akkor ezek az állati szintet se érik el!? :)

2018. nov. 3. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Maximàlisan egyetértek veled.De bàrcsak tudnék ilyen munkàkat.

Most feladtad a leckét..

Hàt talàn ha különàlló irodàban,egyedül dolgozhat.Vagy valami művészeti munka.

Én pl takarítani jàrtam pàr helyre (üzlet, étterem).Ahol vagy nem volt még senki,mikor àtmentem.Vagy ha voltak is.Akkor màsik helyiségben és csak pàr percre futottunk esetleg össze.Ez még elviselhető.De amúgy ott normàlisak voltak szóval nem zavart ha taliztunk.

Vagy mondjuk,fodràsz,műkörmös.De ez is leginkàbb akkor van egyedül ha sajàt üzlete van.Alkalmazott masszőr.Védőnő...passz.

2018. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én fordítottam sokáig, azt teljesen egyedül kell csinálni.

informatikus, újságíró, grafikus is dolgozhat otthonról gyakran.

2018. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pszichológusként, masszőrként, könyvelőként, magántanárként ugyan ügyfelekkel találkozol, de kollégák nincsenek.

Taxisofőr is ügyfelekkel találkozik leginkább, bár ott a rádió.

Webprogramozó, programozó, zeneszerző, grafikus, kiadványszerkesztő...

2018. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!