Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző egy Multira,...

Mennyire jellemző egy Multira, hogy kutyabarát?

Figyelt kérdés
Kérdezzem meg a HR- en, hogy bejárhatok e kutyával vagy már előre számítsak a határozott nem válaszra? (Nem terápiás kutya, csak egy sima, hétköznapi házikedvenc)

2018. okt. 31. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elenyészően kevés azoknak a munkahelyeknek a száma ahová bevihetsz háziállatot. Jellemzően a relatív új, főleg programozásra szakosodott cégeknél van ilyen lehetőség. Magyarországon talán a Prezi... biztos van több is, erről hallottam.


A klasszikus multinál teljesen kizárt. Megjegyzem ott az állat is nagyon rosszul érezné magát.

2018. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor marad a napközi, amit kinéztem.
2018. nov. 1. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Minek? Kutya elvan otthon 9-10 órát egyedül
2018. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, mert sajnálom őt. Ha tehetném, Minden nap Home Office-t csinálnék, csak, hogy ne legyen szegény nélkülem 8 órán át (plusz az az idő amíg beérek a munkahelyre meg hazaérek); a napközivel meg csak annyi van, hogy, bár nem unatkozik otthon így a kutya, de a saját ovis emlékeimből indulok ki; szerettem játszani, rajzolgatni, stb., enni is kaptam, de a szívem szakadt meg, amikor Édesanyám ment tovább, hogy siet dolgozni és nap közben sokszor jutott eszembe, hogy bár lenne velem és félek, hogy a kutya is így érez és sajnálom őt.
2018. nov. 1. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nem való panelbe kutya. A kertben elvan, ott nem unatkozik az állat, de 8-10 órára egyedül hagyni... na az nagyon nem jó neki. Persze nem pusztul bele ("elvan").
2018. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én még egy multit se láttam, ahová be lehetett vinni az állatot. sőt, szerintem inkább kikötés, hogy nem lehet bevinni: munkavédelmi, egészségügyi, higiénia szabályok miatt. és szerintem ki is nevetnek, ha rákérdezel, Magyarországon ez a kutyás dolog még szinte teljesen új.
2018. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

A fejlett országokba az állatokat be lehet vinni kórházba beteg gyerekek, sőt valahol még beteg felnőttekhez is. Az intelligens emberek rájöttek, hogy pozitív változást hoznak a kutyák/macskák, vagy egyéb állatok a beteg emberek életében, itt Mo-n még mindig le vagyunk maradva kb 100 évvel, és még levegőt sem lehet venni.

Tudod... ,,Tilos minden amivel el lehet tölteni az időt."-South Park

De nem csak az időeltöltésre vonatkozik ez Magyarországon.

A kérdésedre válaszolva: Ha a kórházba nem engedik be őket, akkor a multiba se fogják, arra még várnod kell 80-100 évet.

2018. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!