Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szinte minden munkahelyre...

Szinte minden munkahelyre jellemző hogy a kollégákat háta mögött kibeszélik egymást? Lehet engem is kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Mikor nincs ott egy kolléga általában mindig azt tapasztalom hogy kibeszélik a negatív tulajdonságait de persze csak háta mögött. Ezt majdnem minden munkahelyen tapasztaltam, sokszor elgondolkoztam hogy valószínűleg engem is kibeszélhetnek hátam mögött?
2018. jún. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, téged is. Ez száz százalék.
2018. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen nagyvaloszinüséggel
2018. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen bevett szokás. Valamivel ki kell tölteni a munkaidőt...
2018. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden munkahelyen vannak ilyen emberek. Világ életemben gyűlöltem az ilyet. Sosem merültem bele a pletykálásba, inkább csak meghallgattam és nem mondtam semmit. Annak ellenére szinte biztos vagyok benne, hogy aki beszél a másikról, az beszél rólad is. Mint ahogy gondolom, rólam is beszéltek. Nem tudsz mit tenni. Ha belefolysz, akkor rátesznek egy lapáttal és a végén rádfogják, hogy te mondtad a másikról, ha nem, akkor meg az a gyanús a pletykafészkeknek és azért dumálnak ki.

Ez mindenhol így van, ahol sok ember dolgozik egy helyen. Ez lehet egy bank, egy napilap, egy üzlet, egy élelmiszer-multi, egy gyár. Tökmindegy.

2018. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Viszont mi csak 7en dolgozunk
2018. jún. 29. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!