Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten egyetemistaként...

Budapesten egyetemistaként hol érdemes hosszútávon ingyen vagy olcsón parkolni? Az ELTE környékén szabadon parkolhat bárki bármeddig?

Figyelt kérdés
Állandó lakcímmel nem rendelkezem, így a lakossági várakozási engedély sajnos esélytelen. Hol lehet ott hagyni az autót akár 2-3 hónap erejéig, viszonylag könnyen elérhető helyen a belvárostól, ahol nem kell félni sem attól, hogy kárt tesznek benne?

2016. aug. 30. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

az eltének van kishalom kampusza


a budai alsórakparton esélytelen, az astoriánál meg megagigaesélytelen


az arena pláza asszem ingyen van

2016. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az miért jó nekem, ha az ELTE-nek vannak kampuszai? Ott lehet parkolni ingyen? :)
2016. aug. 31. 00:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló arra célzott, hogy az "ELTE környékén" számodra mit jelent.
2016. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
?
2016. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaa, bocsi. :D ELTE IK-ra fogok járni, így elsősorban a Pázmány Péter sétány - Magyar Tudósok körútja - Egyetemisták Parkja környékre gondoltam. Sétáltam arra fele, láttam egy kisebb parkolót is, ami ingyenesnek tűnt, de nem tudom, hogy van-e valamilyen "rendszer", a nagy része foglaltnak számít-e és vannak, akiknek megvan a megszokott helyük ott, stb.
2016. aug. 31. 00:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott az ELTE előtt leállhatsz ingyen, ha találsz helyet (estefelé és kora reggel biztosan van), a BME főépülete előtti rész 1-2 éve még ingyenes volt, szabad helyre esély ugyan az, mint az ELTE-nél.

Hogy kárt tesznek-e az autóban? Ezt nem lehet megmondani, de erre van esély a fővárosban. Én mindenesetre nem hagynám egy helyen hosszú ideig, főleg akkor, ha egy értékesebb autóról van szó.

2016. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem mondanám értékesnek, viszont nem is olcsó és rossz állapotú járgány. Sajnos a parkoló udvarok vagy házak elég sokba kerülnek, nem tudom mi lenne a jó megoldás egy Budapesten, albérletben élő egyetemista számára. :D
2016. aug. 31. 00:58
 8/13 anonim ***** válasza:
kötsz rá egy casco-t
2016. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
BKV-val jobban jársz!
2016. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit az 1. írt a Keletinél lévő Aréna pláza ingyenes (2 szintes alagsori parkoló), de nem tudom, hogy figyelik-e azt, hogy már hosszabb ideje ott parkolsz, mert ügye az elvileg a vásárlók részére van fenntartva.
2016. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!